Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Grze5

haxy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie znalazłem na szybko działu z reportami, więc piszę tutaj:

Nick: Spr!nt

steam id:  STEAM_1:0:441987802

Nick: Ksiądz Paweł #Zmartwychwstanie

steam id:  STEAM_1:1:441854208

Powód: obaj używają WH

Dowód: http://www.filedropper.com/sprint

http://www.filedropper.com/sprint2

Spr!nt powiedział, że jego brat jest tutaj adminem, także  adminie, masz fajnego brata 😄

Ksiądz wpadł przy okazji i także jak na dłoni widać, że używa wspomagaczy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spr!nt używa także skryptu na bhopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chce obejrzeć demko to po chwili ładowania mi Cs  wyłącza ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety to samo 😞

Szkoda, bo już im bany obiecałem 😞

Co się odwlecze, to nie uciecze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe popołudnie walczę (uninstal, instal veriffy... świeży config też nie pomaga itp) i niestety za każdym razem demo crashuje grę. Demo nagrane na oficjalnych serwerach valve odpala się bez problemu.

Nagrywałem na kilku serwerach (łacznie z non_steam) i demo z tych serwerów crashuje grę podczas "pobieranie danych gry". Może to serwer blokuje coś, co nie pozwala czegoś tam w demku zapisać, lub potem wczytać ?

Możecie bez problemu odpalić wasze dema z tego serwera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze mamy GOTV podaj mi dzień i godzinę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To było tuż przed zamieszczeniem posta. Powiedzmy Środa 18:10  już obaj byli na serwerze.  Oglądaj Spr!nt`a a jak "ksiądz" zostanie sam to jego. Pamiętam jak "Ksiądz" został 1vs1 i bawił się w chowanego za skrzynkami. na pewno nie słyszał jak przeciwnik wychyla z jednej lub z drugiej strony, czyli wh jak nic. Spr!nt nie umiał się kryć z haxami, więc będzie łatwo 🙂 

P.S. Myślałem, myślałem i chyba wymyśliłem dlaczego demo crashuje grę. Mam zbindowany "disconnect" pod F12, ale jak po zakończeniu nagrywania demka wyszedłem przez escape do menu głównego, to demko normalnie się uruchomiło. Tak jakby "disconnect" blokował jakieś informacje, które normalnie w demku powinny się zapisać.

Edytowane przez Grze5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Shiawase udało się obejrzeć GOTV ?

Znalazłem kilka odpowiedzi w necie na mój problem, otóż nie jest to wina gry, tylko własnie gotv na serwerach i to by się potwierdzało, gdyż wszedłem na kilka serwerów bez gotv i tam nagrałem demka i wszystkie się odpaliły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to proponuję żwawiej się zająć tą sprawą, bo jeden z tych gości startuje tutaj na admina, a mieć w szeregach  administracji potencjalnego czitera to trochę wstyd i hańba dla sieci. 😉 Jak nie  to zamknąć i złapać na gorącym uczynku albo zbanować i wsio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ` StiG .! napisał:

Ogólnie to proponuję żwawiej się zająć tą sprawą, bo jeden z tych gości startuje tutaj na admina, a mieć w szeregach  administracji potencjalnego czitera to trochę wstyd i hańba dla sieci. 😉 Jak nie  to zamknąć i złapać na gorącym uczynku albo zbanować i wsio.

Startować na admina może każdy :), nie każdy się dostanie 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.