Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Yato

ban/skarga

Rekomendowane odpowiedzi

nick: *-**-****-*--*-**-

powód bana: wh/aim 

steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198298268024/ 

steamid: STEAM_1:0:169001148

wyjaśnienie: to nie jest mój pierwszy ban mam ich na koncie już 6 banów i 6 unbanów na jednym serwerze (serwer już nie istnieje) i kolejne 2 bany na cs-najs (1 ban nie wyjaśniłem po zmianie ich sourcebana  mogłem wejść i dostałem kolejnego bana którego wyjaśniłem) w ten chwili kiedy pisze prośbę o unbana mam 3,161 h w csgo udostępnie konto 

skarga: banowanie bez sprawdzanie 

admin banujący: Bagietka pv-pro.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Miałeś staty 27/3. Byłem na widzu i oglądałem cie przez 6 rund i przy 6 rundzie strzeliłeś 5 hs w około 3-4 sekundy   ruszając bardzo szybko celownikiem raczej nie mógłbyś tak idealnie nacelowywać na głowy w tak szybkim tempie pomijając to że miałeś na 27 fragów 90% hs. Skoro według ciebie ban był wystawiony bezpodstawnie bez wcześniejszego sprawdzania to się mylisz.

Edytowane przez Bagietka
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

90% lel zwykle miałem około 60 a 80 % zależy od dnia nie wiem czy można pisać pod odwołaniem jeśli nie to sory xd nie widzałem cie na spekcie a patrzyłem kilka razy 

• Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem na spekcie a poza tym byłem u ciebie w drużynie  xd

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten pan dawał takie hs że to jest szok. Co do treści bana to jest w nim błąd bagietka obserwował go przez okolo 5-7 rund nie pamietam dokładnie.Według mnie ban jak najbardziej słuszny

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tamtym meczu mnie swapneło jakieś 4-5 razy 😄 więc wiesz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłoby GOTV - nie było by problemu. Dla mnie oczywista sytuacja, brak dowodów - unban.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogolem tez raz typa ogladalem i widzialem ze gra zajebiscie, i mial nieziemskie staty, niestety nie widzialem nic nieludzkiego i ogolem bylem jedynym adminem na serwerze wiec nie bardzo chcialem podjac decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak naprawdę jak to mówił Haerde - Decyzja należy do nas - Adminów. Jeśli jesteście pewni to Shia powinien Was posłuchać, jeśli nie jesteście to dajcie mu grać, a skoro ma haxy to i tak wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie demko do rozpisania? Jeśli nie to nie macie dowodów i ma być unban.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Bagietka napisał:

Miałeś staty 27/3. Byłem na widzu i oglądałem cie przez 6 rund i przy 6 rundzie strzeliłeś 5 hs w około 3-4 sekundy   ruszając bardzo szybko celownikiem raczej nie mógłbyś tak idealnie nacelowywać na głowy w tak szybkim tempie pomijając to że miałeś na 27 fragów 90% hs. Skoro według ciebie ban był wystawiony bezpodstawnie bez wcześniejszego sprawdzania to się mylisz.

Po tym samym poście wywnioskować można, że admin niczym tego nie udokumentował tylko jebnął bana będąc pewnym, że się typ nie odwoła. Odwołał się, więc ub powinno być natychmiastowe a nie temat leży sobie tyle czasu i nikt nie zamierza się tym zająć. 

PS. Ogarnijcie w końcu sprawę tego GOTV, skoro sami nie potraficie nagrywać demek.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.