Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vaper

Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

cholera, masz 14 lat, a już 2 razy byłeś adminem. Że też inne sieci są w stanie przyjmować 12-14 latków na admina.. U nas wymagane jest 16 lat, więc nie łapiesz się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Moonshine napisał:

cholera, masz 14 lat, a już 2 razy byłeś adminem. Że też inne sieci są w stanie przyjmować 12-14 latków na admina.. U nas wymagane jest 16 lat, więc nie łapiesz się.

Ale mu napisałeś! + ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

widzialem Cie z 2 razy na servie xD

Masz przegrane 2h na serverze xD

Edytowane przez vireX
+
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie już z góry odrzut ale no nie mi oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, EighT napisał:

Dla mnie już z góry odrzut ale no nie mi oceniać.

Jak nie Tobie to komu oceniać? Grasz na serwerze, jesteś adminem, więc znasz ludzi z serwera, więc Twoje zdanie się najbardziej liczy.

Co do kandydata - 16,2 h w CS: GO na tym profilu steam, który podał. Podaj swoje główne konto, bo to jakieś świeże jest. Dwóch znajomych, dwie gry (16,2 h i 29 h).

Co do gry na serwerze - dzisiaj 16 minut, wczoraj ponad 2 h, przed wczoraj 91 minut. Ogólnie na serwerze 4,02 h wg. gametracker - trochę mało.

Sorry, ale nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mi oceniać, ponieważ ja tylko nakierowuje Shia pod kątem mojego doświadczenia na temat danej osoby. To on ocenia czy dana osoba się nadaje pod kątem zeznań administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W poście napisałeś, że go odrzucasz więc go oceniłeś LUL.

Nie, patrząc przez pryzmat samych przegranych godzin nie kwalifikujesz się. Przez wiek nie ma co dyskryminować, można mieć 18+ ale  mentalnie być 10 latkiem (patrz mati) ;d

Edytowane przez ` StiG .!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można to nazwać jak się chce, lecz OSTATECZNA ocena należy do Shia, o to mi chodziło.  Dalej jeśli chcemy coś pisać to priv, bądź co innego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.