Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pAC

[Podanie] pAC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: pAC
Doświadczenie: W CS:GO tylko raz miałem admina, wcześniej(1.6) miałem na wielu serwerach i wielkich sieciach(Zbytownia, Rzeznia, Projekt Spark, Soplica i wiele innych mneijszych)  jako admin, technik, junior admin czy też współwłaściciel. Dochodzą do tego tez strony taki jak AntiCheat gdzie sprawdzałem demka oraz Banid gdzie byłem moderatorem.
SteamID: STEAM_0:0:29733705
Opowiedz coś o sobie: (jak do nas trafiłeś, czym się zajmujesz w życiu codziennym, dlaczego akurat Grajkownia itp)

Na Grajkownie trafilem pod koniec 2009 roku najpierw siedzialem na serwerze, a potem zdecydowalem sie wejsc w zycie forum dość długa historia i nikomu nie będzie chciało się czytać. Mieszkam obecnie w Londynie, ale tylko przelotnie mam tutaj pewne plany, a potem wyruszam dalej. Pracuję na codzien, w weekendy tez sie zdarzy, ale to tylko zeby dorobić i nie zgubić wiedzy, na której mi zalezy. Myslę, że tyle wystarczy nikomu i tak się nie chce więcej czytać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisać mu się nie chce, widać że leń. Nie rokuje to zbyt dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś podejrzany typ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie sądziłem, że taki @pAC musi pisać podanie na forum 😛

Zdziwił mnie też twój wiek, myślałem że jesteś dużo starszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle o sobie napisał a nawet nie wspomniał jak ma na imię, ehh ;/

Werdykt - takiego gościa zawsze warto mieć w szeregach adminów, nawet jeśli jest ich już wystarczająco  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" Jakiś podejrzany typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) "

+

;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej za 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.