Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pAC

[Podanie] pAC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: pAC
Doświadczenie: W CS:GO tylko raz miałem admina, wcześniej(1.6) miałem na wielu serwerach i wielkich sieciach(Zbytownia, Rzeznia, Projekt Spark, Soplica i wiele innych mneijszych)  jako admin, technik, junior admin czy też współwłaściciel. Dochodzą do tego tez strony taki jak AntiCheat gdzie sprawdzałem demka oraz Banid gdzie byłem moderatorem.
SteamID: STEAM_0:0:29733705
Opowiedz coś o sobie: (jak do nas trafiłeś, czym się zajmujesz w życiu codziennym, dlaczego akurat Grajkownia itp)

Na Grajkownie trafilem pod koniec 2009 roku najpierw siedzialem na serwerze, a potem zdecydowalem sie wejsc w zycie forum dość długa historia i nikomu nie będzie chciało się czytać. Mieszkam obecnie w Londynie, ale tylko przelotnie mam tutaj pewne plany, a potem wyruszam dalej. Pracuję na codzien, w weekendy tez sie zdarzy, ale to tylko zeby dorobić i nie zgubić wiedzy, na której mi zalezy. Myslę, że tyle wystarczy nikomu i tak się nie chce więcej czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisać mu się nie chce, widać że leń. Nie rokuje to zbyt dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś podejrzany typ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie sądziłem, że taki @pAC musi pisać podanie na forum 😛

Zdziwił mnie też twój wiek, myślałem że jesteś dużo starszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle o sobie napisał a nawet nie wspomniał jak ma na imię, ehh ;/

Werdykt - takiego gościa zawsze warto mieć w szeregach adminów, nawet jeśli jest ich już wystarczająco  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

" Jakiś podejrzany typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) "

+

;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej za 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.