Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Rey

Podanie na admina Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Rey
Doświadczenie:13 lat gry w cs, 10 lvl faceit, esea rank g+, global elite, bylem adminem na serwrach css w tym na slawnym maxie
SteamID: STEAM_1:1:96764404
Opowiedz coś o sobie: (jak do nas trafiłeś, czym się zajmujesz w życiu codziennym, dlaczego akurat Grajkownia itp) Podoba mi sie serwer, atmoswerka i ogolnie trzymam bliski kontakt z administracja. Chce pomagac w rozwijaniu serwera i byc jego czescia poniewaz s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poznałem tego ziomeczka przez przypadek jadąc uberem na delegacji :D. Zajebisty gościu, bardzo chcę mieć go w ekipie adminów :). Jeśli nikt nie ma wyraźnie coś przeciwko to @Shiawase czy mógłbyś ziomeczka dodać do adminów? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, haerde napisał:

Poznałem tego ziomeczka przez przypadek jadąc uberem na delegacji :D. Zajebisty gościu, bardzo chcę mieć go w ekipie adminów :). Jeśli nikt nie ma wyraźnie coś przeciwko to @Shiawase czy mógłbyś ziomeczka dodać do adminów? ?

Mordo, dobrze wiesz, że nie mam nic przeciwko.

Co do samego podania, widzę, że kolega zna się na rzeczy.

A jako iż jeden administrator zrezygnował to czemu nie.

Poczekajmy na wypowiedzi innych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No moją odpowiedź znacie ? Od Reya napawa sympatią, a sam wzbudza bardzo dobre wrażenie. Jeśli doświadczenie jest prawdziwe to to jest admin, którego potrzeba w naszym zespole ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
10 minut temu, haerde napisał:

Jechałeś uberem i temat zszedł na CS? ;d nieźle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja EighTa po pierwszych 2 zdaniach bardzo polubilem :D 

rep+ jesli chodzi o administracje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mati napisał:

Jechałeś uberem i temat zszedł na CS? ;d nieźle

Jechalismy uberem, i 2 noce latalismy po miescie, a pozniej temat zszedl na cs haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko ziom. Skillowy gracz

na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brzmi jak dobry ziomek, ma duze doswiadczenie, takich to potrzebujemy w administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Rey napisał:

Jechalismy uberem, i 2 noce latalismy po miescie, a pozniej temat zszedl na cs haha

No to nie do końca tak wyglądało :D. Na zjeździe Grajkowni jak rey pozwoli to opowiem rozszerzona wersję historii haha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, haerde napisał:

KORUPCJA, NEPOTYZM, KOLESIOSTWO ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, *(Seba)* napisał:

KORUPCJA, NEPOTYZM, KOLESIOSTWO ?

Dokładnie, a Grajkownia jest spółka skarbu państwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego akceptuje podanie, zgłoś się do mnie na steam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.