Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Rey

Podanie na admina Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Rey
Doświadczenie:13 lat gry w cs, 10 lvl faceit, esea rank g+, global elite, bylem adminem na serwrach css w tym na slawnym maxie
SteamID: STEAM_1:1:96764404
Opowiedz coś o sobie: (jak do nas trafiłeś, czym się zajmujesz w życiu codziennym, dlaczego akurat Grajkownia itp) Podoba mi sie serwer, atmoswerka i ogolnie trzymam bliski kontakt z administracja. Chce pomagac w rozwijaniu serwera i byc jego czescia poniewaz s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poznałem tego ziomeczka przez przypadek jadąc uberem na delegacji :D. Zajebisty gościu, bardzo chcę mieć go w ekipie adminów :). Jeśli nikt nie ma wyraźnie coś przeciwko to @Shiawase czy mógłbyś ziomeczka dodać do adminów? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, haerde napisał:

Poznałem tego ziomeczka przez przypadek jadąc uberem na delegacji :D. Zajebisty gościu, bardzo chcę mieć go w ekipie adminów :). Jeśli nikt nie ma wyraźnie coś przeciwko to @Shiawase czy mógłbyś ziomeczka dodać do adminów? 🙂

Mordo, dobrze wiesz, że nie mam nic przeciwko.

Co do samego podania, widzę, że kolega zna się na rzeczy.

A jako iż jeden administrator zrezygnował to czemu nie.

Poczekajmy na wypowiedzi innych 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No moją odpowiedź znacie 😄 Od Reya napawa sympatią, a sam wzbudza bardzo dobre wrażenie. Jeśli doświadczenie jest prawdziwe to to jest admin, którego potrzeba w naszym zespole 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, haerde napisał:

Jechałeś uberem i temat zszedł na CS? ;d nieźle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja EighTa po pierwszych 2 zdaniach bardzo polubilem :D 

rep+ jesli chodzi o administracje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mati napisał:

Jechałeś uberem i temat zszedł na CS? ;d nieźle

Jechalismy uberem, i 2 noce latalismy po miescie, a pozniej temat zszedl na cs haha

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko ziom. Skillowy gracz

na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brzmi jak dobry ziomek, ma duze doswiadczenie, takich to potrzebujemy w administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Rey napisał:

Jechalismy uberem, i 2 noce latalismy po miescie, a pozniej temat zszedl na cs haha

No to nie do końca tak wyglądało :D. Na zjeździe Grajkowni jak rey pozwoli to opowiem rozszerzona wersję historii haha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, haerde napisał:

KORUPCJA, NEPOTYZM, KOLESIOSTWO 😱

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, *(Seba)* napisał:

KORUPCJA, NEPOTYZM, KOLESIOSTWO 😱

Dokładnie, a Grajkownia jest spółka skarbu państwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego akceptuje podanie, zgłoś się do mnie na steam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.