Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
haerde

Zmiana only mirage na 3 maps

3 maps na serwerze  

12 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy włączyć 3 maps?

• tak (cache, mirage, d2)
    • nie

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 09.07.2018 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Planujemy z @Shiawase włączyć na serwerze 3 maps. Co Wy na to? 🙂 Czekamy na Wasze Wasze głosy do 8:00 9/07 :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z mojej perspektywy jakbys chcial 3 maps to zmien d2, albo zrob 2 maps cache i mirage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kiedy zmienilem mape na de_cache graczy było bardzo mało. Moim zdaniem lepiej zostać przy only mirage lub dodac Inferno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko mirage, inferno i dd2 jak już. Cache nudny, zresztą jak była tendencja  spadkowa graczy to tylko to potwierdza. Cobble czy overpass mało grywalne mapy, wątpię że się przyjmą - będzie to samo co z cachem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, vireX napisał:

Dzisiaj kiedy zmienilem mape na de_cache graczy było bardzo mało. Moim zdaniem lepiej zostać przy only mirage lub dodac Inferno

Jakim prawem zmieniłeś mape, skoro wyraźnie jest napisane, grajkownia.com Mirage? :classic_biggrin:

Tuscana westwooda albo ratsa poprosze, a najlepiej wszystkie + vote na mape.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na zmianę mapy wyraził zgodę haerde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

23 minuty temu, vireX napisał:

Znak dzisiejszych czasów, pamiętam jak grając na uproszczonym (miałem taki epizod ze 100h), to były 2/3 grane mapy i gdyby nie to, że nie można losować tego co było właśnie grane, naparzaliby ciągle tego dusta  (KURWA ILE MOŻNA?!) ;d Dziwne, bo ja z chęcią pograłbym jakiegoś westwooda, albo inne klasyki z 1.6... ale dzisiaj to jest chyba nie do zrobienia ;d

Obczajcie to:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=417734087

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Moonshine napisał:

Jakim prawem zmieniłeś mape, skoro wyraźnie jest napisane, grajkownia.com Mirage? :classic_biggrin:

Tuscana westwooda albo ratsa poprosze, a najlepiej wszystkie + vote na mape.

pozwolenie dostal ale i ta kbylo do dupy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Mati napisał:

Znak dzisiejszych czasów, pamiętam jak grając na uproszczonym (miałem taki epizod ze 100h), to były 2/3 grane mapy i gdyby nie to, że nie można losować tego co było właśnie grane, naparzaliby ciągle tego dusta  (KURWA ILE MOŻNA?!) ;d Dziwne, bo ja z chęcią pograłbym jakiegoś westwooda, albo inne klasyki z 1.6... ale dzisiaj to jest chyba nie do zrobienia ;d

Obczajcie to:

Zajebiste. Jak wgracie to pobieram csa ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Mati napisał:

Obczajcie to:

Mordo, jak haerde będzie chciał to można stworzyć jakiś drugi serwer 10slotow i np. Mapy Cs 1.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Shiawase napisał:

Mordo, jak haerde będzie chciał to można stworzyć jakiś drugi serwer 10slotow i np. Mapy Cs 1.6

No wiem, tak tylko napisałem odnośnie map jak to teraz z tym jest, nie proponowałem drugiego serwera bo wiem, że to może być wtopienie kasy ;d 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie serwer only Moonshine, to będziecie mieć taki wymyślny z mixem wszystkich modów jakie istnieją. Sukces gwarantowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za, bo lubię dd2 i mógłbym grać w kolko i mam nadzieję, ze przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Decyzja podjęta, na dniach serwer zmieni się na 3maps 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.07.2018 o 19:17, grzesiekb43 napisał:

Dajcie dla Moona serwer, żeby zrobił! 

Zdaję się, że próbował napisać Diablo w Source, ale niestety Source jest bardziej ograniczony niż Amx.. Z takich przykładów - w CS GO/Source nie można podmienić modelu broni, dlatego na zombie modzie, zombiaki mają nóż. I tak dalej.. Coś tam było, że nie da się zrobić chyba pełnej niewidzialności.. Także diablo odpada np ;d @Moonshine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Mati napisał:

Zdaję się, że próbował napisać Diablo w Source, ale niestety Source jest bardziej ograniczony niż Amx.. Z takich przykładów - w CS GO/Source nie można podmienić modelu broni, dlatego na zombie modzie, zombiaki mają nóż. I tak dalej.. Coś tam było, że nie da się zrobić chyba pełnej niewidzialności.. Także diablo odpada np ;d @Moonshine

Ja nie napisałem nigdzie, żeby zrobił diablo :)

Temat do zamknięcia skoro decyzja podjęta. Moderatora wam potrzeba! 

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.