Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
vireX

Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:vireX
Doświadczenie:Miałem server prowadzony ze znajomym(prywatny). +1200h 
SteamID:STEAM_1:0:441743859
Opowiedz coś o sobie: (jak do nas trafiłeś, czym się zajmujesz w życiu codziennym, dlaczego akurat Grajkownia itp) 
Szukałem servera do pogrania tak oto znalazłem.
Chodzę do I klasy technikum informatycznego. Lubię gry typu fps, poza tym chodzę na siłownię i trenuję piłkę nożną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywny na serwerze, nie raz widziałem i byłbym skłonny być nawet na tak, ale... po co nam tylu adminów? Pograłem trochę na serwerze i zawsze był jakiś admin, w sumie nie miał co robić, bo odpałów za bardzo nie ma. Mam wrażenie, że admin na tym serwerze jest tylko po to, aby mieć w nicku [Admin], a nie [Gracz]. Może się mylę, ale ja osobiście nie widziałem jeszcze żadnej reakcji admina, żadnego działania od kiedy gram na serwerze. Może i mało gram, może akurat wtedy nie trzeba interwencji adminów, ale zastanówcie się komu dajecie admina, ile osób ma mieć admina, bo niedługo na serwerze będą grali tylko admini, tak jak ostatnio było admini vs gracze. Jeden cały team to byli tylko admina, a drugi gracze, więc ilu musiało być akurat wtedy adminów na serwerze?

Podsumowując - z podaniem jestem na tak jeśli adminów rzeczywiście potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to powinien być wybór między tymi dwoma nowymi adminami, albo jeden albo drugi. Więcej nie trzeba, a co do banów itd, wczoraj z tego co się nie mylę poleciały 3 bany, dzisiaj ode mnie 1 i codziennie ode mnie chociaż 1 mute idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogolem to ci powiem ze codziennie gdy gram widze conajmiej 0-1 odpala. przewaznie 1 odpal sie trafi na dzien. wczoraj akurat mi sie trafil typa co na spinbota wbijal.

Ogolem to masz troche racji ze duzo jest adminow ale pewnie wlasciciele jakos to ogarna.

a co do aplikacji:

Aktywny na serwerze ale leciutki nie ogar od czasu do czasu.

ale mozna dac szanse.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.