Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Moonshine

Problem z myszką

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Kilka dni temu kupiłem nowy dysk twardy, więc cały system trzeba było wgrać na nowo, z jakiegoś powodu myszka czasami reaguje podwójnym kliknięciem, choć klikam tylko raz. Po podłączeniu myszki do innego lapka problemu nie ma, Jak na moje oko to wina sterowników, może trzeba było odłączyć myszkę podczas instalacji systemu, a jednak odinstalowanie i usunięcie sterowników do myszki przez menadzer urzadzeń nie pomogło.Jakieś rady? Czy pozostał mi format i liczenie na to, że problem zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użyj jakiegoś programu do odinstalowywania urządzeń. Odłącz myszkę wcześniej. Odinstaluj, potem podłącz i pozwól by sama się zainstalowała na standardowym sterowniku plug'n'play. Teoretycznie powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz jej, że jak się nie poprawi to wymienisz ją na lepszy model. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Więcej konkretów 😄 Jaka myszka, jaki system? 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Model baterii oraz sekcji zasilania laptopa, od tego bym zaczął 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam, następny raz użyj wyszukiwarki, temat się już powielał na forum tysiąc razy. Nakładam ostrzeżenie.

IoqvOgV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seba nie pajacuj :P

Tribal, nie pomogło, jebne formata za 2 mies albo kupie nowa myszke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ostateczności możesz wymusić na niej inny sterownik z neta albo zaktualizować ten sterownik co masz. Kwestia tego co to za mysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Moonshine napisał:

WITAM

Kilka dni temu kupiłem nowy dysk twardy, więc cały system trzeba było wgrać na nowo, z jakiegoś powodu myszka czasami reaguje podwójnym kliknięciem, choć klikam tylko raz. Po podłączeniu myszki do innego lapka problemu nie ma, Jak na moje oko to wina sterowników, może trzeba było odłączyć myszkę podczas instalacji systemu, a jednak odinstalowanie i usunięcie sterowników do myszki przez menadzer urzadzeń nie pomogło.Jakieś rady? Czy pozostał mi format i liczenie na to, że problem zniknie.

To może być wszystko, kupiłeś nowy dysk to zainstaluj na nowo Winde i tyle, bo ciągle Ci tam coś nie działa człowieku.. Ewentualnie możesz zapytać wróżbitę Macieja ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Mati napisał:

To może być wszystko, kupiłeś nowy dysk to zainstaluj na nowo Winde i tyle

21 godzin temu, Moonshine napisał:

WITAM

Kilka dni temu kupiłem nowy dysk twardy, więc cały system trzeba było wgrać na nowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

no słuchaj troche niewyspany jestem i nie ogarnąłem ;d ale w sumie rada dobra, kolejny reinstall Windowsa ;d  Wiem, jestem genialny, nie musisz dziękować

albo jeszcze lepiej - zainstaluj linuxa ;d

Edytowane przez Mati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie ci mikrostyk pada w tej twojej m90, a ten półminutowy test na drugim laptopie, to wiesz... xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to ogólnie nie lubię takich tematów,  bo zadajesz pytanie na forum gdzie raczej nikt nie jest Ci w stanie pomóc a w google pod hasłem "double click mouse fix windows" jest 117 mln wyników i to jest przykład idealny na to, że ludzie nie potrafią szukać w necie, czegoś co było poruszane mln razy ;d Żeby nie była #typowaelektroda to masz link https://www.makeuseof.com/tag/fix-double-clicking-mouse-windows/

A teraz masz tutaj link żebyś nie zmęczył za bardzo ;d http://lmgtfy.com/?q=double+click+mouse+fix+windows

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moze szukałem w necie, ale nigdzie nie znalazłem przypadku, w którym myszka sie pierdoli po wymianie dysku?

Tak czy siak problem sam zniknął, cud!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi