Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WeneD

Podanie na Admina [cd.]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

drugiego kwietnia napisałem podanie na Admina, minął już niespełna miesiąc. Pac zasugerował mi wykazanie się za serwerze i tak postąpiłem. Od tamtego czasu codziennie na serverze staram się pomagać najlepiej jak mogę. Niektórzy gracze na serwerze myślą, że mam Admina i mnie tak traktują. Zgłaszam cziterów, dbam o spokój i zwracam uwagę na kulturę. Mam nadzieje, że moje działania na serwerze zostały dostrzeżone i Administratorzy wyrażą dobrą opinie na mój temat pod tym postem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Nie pomagałeś może pomagałeś jak tak podaj w jaki sposób 

- Jak dostałem admina i ktoś ci powiedział mówiłeś "to ja wychodzę"

- Jestem na TAK można dać szanse

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, kukutki napisał:

-Nie pomagałeś może pomagałeś jak tak podaj w jaki sposób 

- Jak dostałem admina i ktoś ci powiedział mówiłeś "to ja wychodzę"

- Jestem na TAK można dać szanse

Poprawka do 2 Punktu 

Jeżeli zgłaszałeś to do mnie ani razu i na forum nie pisałeś z tego co wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyraziłem wcześniej  moją opinie, jestem na tak. Widać, że się stara, spędza dużo czasu na serwerze, potrafi rozpoznać cheatera od osoby legit. Wiele razy widziałem jak zamiast administratorów to on sprawdzał czy ta osoba posiada wspomagacze i jak dotychczas się nie mylił. Zapomnijmy o tym, że kiedyś "cheatował" bo to było BARDZO DAWNO temu i nie sądzę aby robił to ciągle. Zasługuję na drugą szansę tak jak każdy człowiek. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo iż zdaję sobie sprawę z tego, że moje słowo jest mało warte, a może i nic nie warte odniosę się do tej sytuacji  tak. Skoro ja 3 krotnie zostałem odbanowany z permów i 3 krotnie zostały przebaczone mi moje winy to należało by mu dać tą drugą szanse 😄

Pozdrawiam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praktycznie zawsze staram się dawać drugą szansę, ale czasami są wyjątki bo to, że ktoś zawalił to się zdarza każdy z nas popełnia błędy, ale najważniejsze to zrozumieć błąd i go nie powtarzać tudzież naprawić jeśli jest taka opcja. Dobrze wiesz, że zostałeś złapany na czitowaniu, a mimo to i tak się wypierałeś, mało tego wchodziłeś na serwer i celowo utrudniałeś grę innym, podszywałeś się pod adminów i z resztą kolegów jechaliscie na perfidnych odpalach i co chciałeś tym osiągnać? Zalezy Ci na serwerze a przez jakis czas sam go pogrążałeś i psułeś rozgrywkę wielu graczom. Chce nakreślić sytuacje, bo opinie kolegów to tylko puste posty, które nie są tutaj brane pod uwagę i jeżeli czytaja to osoby, które będą chciały składać podanie na admina to DARUJCIE SOBIE PROSZENIE KOLEGÓW O NAPISANIE W WASZYM TEMACIE, ZE JESTEŚCIE NA TAK, BO TAKIE OPINIE W OGÓLE  WAM NIE POMOGĄ I NIE SA BRANE POD UWAGE. Dlatego od Ciebie wymagam trochę więcej niż tylko siedzę duzo na serwerze i pomagam łapać cziterow i jeżeli będzie Ci zalezalo to znajdziesz jakis sposób i sie wykażesz trochę więcej. Tyle z mojej strony narazie i szanuje Cie jako kolege, ale powtarzalem to wiele razy nie toleruje kolesiostwa i sam sie do tego stosuje (czasami sa wyjatki^^).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za admin, który nie gra na cheatach.  Jestem na tak, ale tylko wtedy gdy będą aktywnie używane. Na odpale albo wcale, jedyna słuszna droga niczym narodowy socjalizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga szansa za takie coś? To tak jakby dawać drugą szansę dla Betona albo guda. Za takie coś co odwalił to powinien mieć też bana na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.04.2019 o 21:15, greXXX napisał:

Mimo iż zdaję sobie sprawę z tego, że moje słowo jest mało warte, a może i nic nie warte odniosę się do tej sytuacji  tak. Skoro ja 3 krotnie zostałem odbanowany z permów i 3 krotnie zostały przebaczone mi moje winy to należało by mu dać tą drugą szanse 😄

Pozdrawiam 😉

Kurwa opowiedz swoją historię, bo widzę, że na tym serwerze to jest taki pierdolnik jak ja bym tam rządził xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Prawilny napisał:

Kurwa opowiedz swoją historię, bo widzę, że na tym serwerze to jest taki pierdolnik jak ja bym tam rządził xd

Nie poznasz, bo nie był odbanowywany 3 razy tylko raz, wadliwy system byl i tyle👌

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czas na moją wypowiedź. 

Faktem jest to, że naprawdę teraz trochę więcej spędzasz czasu na serwie, sprawdzasz ludzi, dbasz o kulturę, a przez to, że uważam, że każdy powinien otrzymać drugą szansę, trochę skłoniło mnie to do zmiany zdania, ALE pamiętaj co zrobiłeś, latałeś na cheatach (może nie na mainie, ale potem wraz z Topkiem i Łatwo) i powinieś przyznać się, a drugie primo nienawidzę, kiedy ktoś pisze do mnie na priv i atakuje mnie typu 'dlaczego?', 'weź się ogarnij' oraz mówi co powinien zrobić, żeby jemu było lepiej.

Reasumując, posiedź dłużej z nami na serwerowni, kontynuuj to co robisz na serwie, może bądź trochę bardziej aktywny na forum, a myślę, że ja będę wstanie zmienić moje zdanie na pewne TAK dla twojej aplikacji na admina.

I proszę jest to moja opinia, więc nie zaczynaj się obrażać i wyzywać mnie za to co napisałem, tylko zastanów się oraz liczę na poprawę naszej znajomości! 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas pokaże co jestes w stanie wnieść innego na serwer póty co zamykam i jeżeli sam zauważe, że coś działasz to się zgłoszę do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.