Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
green

Ciągłe wyzywanie gracze przez Grex'a

Rekomendowane odpowiedzi

Co chwile słyszę z ust gracza "grex" wyzwiska że ktoś jest pizda albo wyzywa losowe osoby za nic. Prosze o zbanowanie, dostal już 2 kicki powinien być ban bo się nie potrafi ogarnac

Pozdrawiam Green

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za zgłoszenie rozpatrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja go tam często banuje na te 30 min jak jestem na serwerze i jestem świadkiem takiej sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam, przydałaby się dłuższa kara niż 30 min, jedzie po wszystkich równo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ja "kał" złożył na mnie skargę, Ty green nie żeby coś, ale grałem z Tobą normalnie Ty się pierwszy przyjebałeś do mnie jak coś i jak coś zjebie, albo mnie zabijasz to piszesz "greks keks" mimo, że na początku prosiłem grzecznie abyś tego nie pisał nie to nie jesteś gównem ELOO. Myślisz, że mnie kurwa obchodzisz weź się łeb uderz 😄

A yogi nagle święty jak wbija na serwer i mute daje, ale kurwa jak mnie zabija przez kopanie jak najwyżej, abym zginął po tym jak go zabije i zostanie mi low HP to nic JEBAĆ CIĘ YOGI PSIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@greXXX    jakoś ci nie wierze, że "grzecznie go prosiłeś aby już tego nie pisał" a muta dostałeś wiesz sam dobrze za co yogi upominał ci kilkakrotnie o spokoj ale go nie słuchałeś to mut i perm sie należał. A i widać twoją kulturę w odpowiedzi wyżej... myślę ze nic nie ma do dalszej dyskusji z tą oto sprawą i przypominam, że o perma sam błagałeś 🙂

edit: a i nie kojarze aby yogi cie slapował w ciągu ostatnich kilku dni

Edytowane przez KewolB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pisałem nic o permie wyżej ani o unbanie bo wiem, że prosiłem LOL 
A jak nie wierzysz to możesz sobie obejrzeć demko, bo próbowałem na początku na spokojnie gdyż go lubiłem, a się zaczął pruć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale mi nie chodzi o tekst wyżej chciales perma na czacie głosowym 😄 ale juz mniejsza

Edytowane przez KewolB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mówię, że nic o tym nie wspominałem bo wiem, że sam prosiłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.03.2019 o 18:57, greXXX napisał:

O ja "kał" złożył na mnie skargę, Ty green nie żeby coś, ale grałem z Tobą normalnie Ty się pierwszy przyjebałeś do mnie jak coś i jak coś zjebie, albo mnie zabijasz to piszesz "greks keks" mimo, że na początku prosiłem grzecznie abyś tego nie pisał nie to nie jesteś gównem ELOO. Myślisz, że mnie kurwa obchodzisz weź się łeb uderz 😄

A yogi nagle święty jak wbija na serwer i mute daje, ale kurwa jak mnie zabija przez kopanie jak najwyżej, abym zginął po tym jak go zabije i zostanie mi low HP to nic JEBAĆ CIĘ YOGI PSIE

Grzeczne proszenie? "zamknij morde ty jebany kale" po kilku razach jak mnie zabiłeś mówiłeś coś w stylu "jesteś jebanym zerem ty kale" 

Nagle po permie Ci odwagi brak i już mnie wyzywasz. Dziecinada jak za "greks keks" się obrażasz. Teksty z gówniarzami to sobie daruj bo jestem starszy od Ciebie ;).
Sorry za drugie konto ale pamięć nie ta i zapomniałem hasła.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi