Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
EighT

Witam :D

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, siemanko!
Jestem Kuba i mam za sobą już 16 zim, lecę po 17. Od dzieciaka trenowałem sporty walki - Karate 4 lata i piłkę nożną około roku co ukształtowało moje marzenia idące w strone wojska :3 Swoje życie chcę nakierunkować pod wojsko, a potem pójść na kursy, aby dostać się troszeczkę wyżej ^^ Przygodę tą zaczynam w technikum logistycznym z specjalnością wojskową, niestety będę powtarzał klase pierwszą ze względu na zły wybór wcześniejszej szkoły - tak mogłem iść do 2 klasy ale w nowej szkole wolę zacząć wszystko od nowa - tak będzie stabilniej ^^.

Na sam serwer trafiłem metodą prób i błędów, szukałem odpowiedniego serwera, na którym będę mógł na spokojnie pograć w dobrej atmosferze i z spoko ludźmi. Po około 2 różnych serwerach, znalazłem ten. Ludzie tutaj są przyjaźnie nastawieni do nowych graczy, nikt nie wyzywa nikogo, a atmosfera jest jak najbardziej spokojna, a z tutejszą można to nazwać społecznością idzie porozmawiać na każde tematy.

W skrócie, mam nadzieję, że nie zrazicie się do mnie i zostanę tu jak najdłużej :D Do zobaczenia na serwerze ^,^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elo Kuba, dajemy popykamy dzisiaj o 9 xD trzymaj sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi