Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
greXXX

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam już dość grania na serwerze gdy są na nim "HAXY", jestem dosyć aktywnym graczem z wieloma osobami raczej się nie kłócę podchodzę do każdej sytuacji spokojnie.

Prosił bym o rozważenie mojego podania.
Dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sorry, lubię Cię, ale jestem na nie. Problem pozostaje w kulturze, ciągle wyzywasz ludzi i górą w Tb biorą emocje podczas gry. 

Edytowane przez Neal1337

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem wstanie się ogarnąć na 100% i nie wyzywać naprawdę jeśli ma to pomóc serwerowi w rozwoju i tym aby innym graczom lepiej i przyjemniej się grało, a chyba można spróbować na jakiś okres próbny np. tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja jestem na tak. Przyda się teraz jakiś aktywny admin zwłaszcza że są ferie i pojawia się dużo cziterów . A kulturę da się ogarnąć.

Edytowane przez BDW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze czemu mam się nie odzywać? Po drugie wyraziłem swoją opinię i myślę, że każdy ma do niej prawo. A po trzecie wątpię, żeby grex był dobrym adminem skoro większość graczy, którzy go zabiją posądza o czity i ich nadmiernie wyzywa (prosty przykład, ja ciągle byłem wyzywany przez niego o wspomagacze, dopóki mu nie pokazałem pozostałych kont, na których miałem mieć rzekomo Vaca, a nie miałem go jednak). A po czwarte zachowania nie da się zmienić o tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaję się do tego, że Cie podejrzewałem o cheaty, ale chyba jakoś to wyjaśniliśmy. Niestety nie wszystkich posądzam o cheaty tylko osoby, które mają np. 0 poziom steam i 2lvl w CS. Może i byłem toxic jeszcze jakiś czas temu, ale sporo się zmieniło, a Ty mordunio co raz mniej aktywny jesteś na serwie mi się zaczynają ferie, więc naprawdę myślę, że skoro każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii to również mógłbym dostać szanse na sprawdzenie mej osoby jako Admina. Nikt na tym raczej nie straci, gdyż zawsze mogę zostać zdegradowany w każdym momencie.
Nie mam zamiaru również się kłócić, więc resztę już zostawiam innym do opisania.
Miłego. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkretnie ja to wyjaśniłem bo miałem dość podburzania całego serwera przeciwko mnie. Podejrzewasz naprawdę każdego nie ważne od lvlu.

Myślę, że ktoś kto pisze rzeczy typu zgiń etc. nie ma prawa być adminem. Dodatkowo dostałeś tyle razy bany za chamstwo, kulturę.

Dziękuję to na tyle, ja już więcej nic nie powiem. Decyzję zostawiam HeadAdminom i niezależnie od wyniku pogodze się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staty odniosły się do grania, a nie do bycia adminem, więc jesteś jedyną osobą, która kłamie XDDD Wiedzy nie ma większej ode mnie i jestem tego na 100% pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I czy możesz przestać mnie obrażać? To tylko pokazuje jaki poziom trzymasz i co reprezentujesz ze sobą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumie jestem na tak moze sie chopok sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak , ponieważ jest to osoba która wydaje mi się że może poradzić sobie , a także jest często na serwerze co skutkowało by zmniejszeniem się cheaterów na serwie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że CS jest Free2Play pojawia się więcej cziterów.  Przydała by się osoba która jest często aktywna. Myślę że poradzi sobie na tym stanowisku. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie zamykam na życzenie grexxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.