Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej piszę to podanie ponieważ mam dość siedzenia i patrzenia jak cheaterzy se grają lub pisania na forum albo pv do administracji prosząc o sprawdzenie gracza. Mam na imię Kacper i mam 14 lat. Gram co dziennie po 3h co najmniej około 90% serwera mnie zna lub kojarzy, bez problemu odróżniam osoby uczciwe od cheaterów, ogarniam sourcemod'a. Byłby to dla mnie zaszczyt zostać osobą administrującą serwer Grajkownia.

Dziekuje i pozdrawiam Kaxyk!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak skladalem podanie to też nie było dużo osób przekonane co do wieku i czy będę ogarniał ale myślę że przez ten czas dużo osób zobaczyło , że była to dobra decyzja przyjąć mnie do grona administracji. Myślę że też warto dać szansę temu panu. 

+Mikro

+Ma na serwerze rozegrane ponad 80h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za.  Kolega jest bardzo miły , mikrofon ma sprawne , często go widzę na serwerze .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bagietka napisał:

Jak skladalem podanie to też nie było dużo osób przekonane co do wieku i czy będę ogarniał ale myślę że przez ten czas dużo osób zobaczyło , że była to dobra decyzja przyjąć mnie do grona administracji.

Bagietka, ty w czasie składanie podania miałeś 15 lat, kolega który pisze to podanie może mieć  14lat rocznikowo.

Nie chcę żebyś się zniechęcał czytając moją odpowiedź, bo mogę się mylić, lecz w mojej opinii jesteś jeszcze za młody na administratora serwera. Podania nie odrzucam, czekam na wypowiedź @pAC bądź  @Jonek (idk czm nie mogę oznaczyć XD).

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma godziny jakies tam, jakies ziomki go z serwera popierają to może mieć i 5 lat jak dorasta do monitora 😄

Macie tutaj admina, któremu sie nie chce demka rozpisać, bo to nie jego problem (on wie lepiej i chuj) wiec serio ciężko będzie o gorszego zawodnika. Ja jestem na tak, niech przyjaciel Kaxyk dostanie flagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co ma dorastać do monitora, skoro można go postawić na podłodze?

No,  ale może chociaż jeden osobnik ogarnie. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym dał szansę, może będzie drugi Bagietka 👍

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem na Tak! Szanse można dać każdemu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjęty, wyślij mi swoje steam ID na PW 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.