Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WariaciK20

[WH] .V. / .WariaT

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 08.01.2019r o godzinie 16:45 coś takiego, zostałem zbanowany na waszym serwerze 3 maps powód Wh. 

Mapa która trwała była to mirage, ostatni zawodnik został po stronie CT napisali bezpośrednio na czacie, że znajduje się w Underze zabijając go od razu otrzymałem bana. 

Jakieś wyjaśnienie przez admina mogę prosić ? Jeżeli jesteś adminem to wykonuj tą prace rzetelnie i dobrze, a nie banując pierwsze lepsze osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Byłem na spec z @Poecilotheria. Ja obserwowałem gracza powiedzmy X a poe Ciebie. Jak opisujesz ten kill co zrobiłeś poe i ja uznaliśmy, że masz WH. ( tego co obserwowałem zginął). Byłeś w undera wcelowany troche czasu. Na tej podstawie dostałeś bana. Jak wiadomo gra na serwie wygląda inaczej niż na demku. Czekamy na odp Poe

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że po jednej akcji mojej którą właśnie ci przedstawiłem wnioskujesz że posiadam wh ? 

To nie jesteś dobrym kandydatem na takie stanowisko. W świecie Cs jestem od wielu wielu lat i sam prowadziłem wiele serwerów, i bez dokładnego powodu nie banowałem innych. 

To nie mój problem, że gra na serwerze wygląda inaczej niż na demku. Obejrzyj sobie i sprawdź, że zostało podane info gdzie on jest to z miejscówki ( schodów ) poleciałem na okno i się wcelowałem. Chyba logiczne to jest dla wielu graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nmg editować tam tego postu więc dopisze, że z tego co wiem od poe to wiecznie byłeś wcelowany i wiedziałeś gdzie znajduję się przeciwnik. ( Napisałem źle, że na tej podstawie dostałeś bana) 

//Edit: @WariaciK20 nie ja zbanowałem i czemu od razu mówisz, że nie nadaje się na to stanowisko ? 

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie ty banowałeś to czemu ze mną to konsultujesz, a jeżeli twierdzisz lub twierdzicie że byłem wcelowany i wiedziałem gdzie są przeciwnicy poproszę o wycinki z demka. 

Jak wiemy bez dowodów nie można kogoś oskarżać, więc jeżeli dowodów nie będzie proszę o odbanowanie mnie na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krecik skarga jest na mnie nie na Cb

Dobrze wiedzieć że to Ty wariacik, gracz o nigdy nie słabnącej formie na non prime. Skoro jesteś takim doświadczonym wieloletnim graczem to może zostawimy Twoje konto z aktywnym banem, a odwiedzisz nas z głównego co za różnica?

Nie podobało mi się jak czekasz na graczy w nietypowych miejscach o właściwym czasie, nie mając żadnego infa ani powodu by to robić - dwóch graczy podchodzi powoli mida, od razu patrzysz tyły z apartów, cofają to i ty cofasz. I to tylko jedna z wielu akcji, która na pierwszy rzut oka nie zasługuje na podejrzenia, ale warta uwagi, by posklejać całość twojej gry. Zbyt dużo trafnych przypadków masz co do ustawień na mapie. Zbyt wiele skarg o czity w ostatnich dniach na Ciebie w prywatnych wiadomościach i admin sayu. Nie chcesz być tak brany pod uwagę, graj na koncie prime. Demka rozpisywać nie będę, musiałbym ich sporo zgromadzić, za dużo fraguje za mało ginie i tak się dzieje na każdej z jego map odkąd gra na serwerze.

Może mój błąd,  może faktycznie nic nie masz. Ale bana nie żałuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Shiawase Widziałem jego 1 z akcji. Stałeś w oknie nawet info nie poszło, że typek w underze tam jest a ty tak o się w niego wcelowałeś. Sam pomyślałem, że masz WH bo mało z graczy tak by się wcelowało. 

3 minuty temu, Poecilotheria napisał:

Nie chcesz być tak brany pod uwagę, graj na koncie prime.

Dokładnie jak poe napisał. Graj na koncie prime, tak będzie lepiej.

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo demko rozpisujemy albo UB linka macie na grupie adminow. Drugi raz sytuacja, ze nie dostarczasz demka wiec demko albo UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Również czekam na demko 😉 

Co ma znaczenie moje główne konto do dowolnej rozgrywki na platformie przepraszam bardzo ? 

Edytowane przez WariaciK20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, WariaciK20 napisał:

Również czekam na demko 😉 

Co ma znaczenie moje główne konto do dowolnej rozgrywki na platformie przepraszam bardzo ? 

a to, że kazdy wchodzi na non prime i pisze ja mam główne konto 3000h (oczywiscie liczba jest randomowa) i le, suprema czy innego LEM'a. Teraz pytanie to po co grasz na non prime zamiast na glownym koncie? Bo mozesz sie odpalic na non prime i boisz sie o glowne konto. Skoro masz glowne konto graj na glownym, a nie sie chwalisz na non prime jaki to ty prze kozak jestes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z demka się niczego nie dowiemy, pokaże dwie akcje to zawsze można zwalić na przypadek. Sam broniłem go od kilku dni przed innymi mówiąc że jest czysty ale już zbyt dużo tych przypadków na jego koncie. A twoje darmowe konto ma to do tego że takich darmowych kont valve banuje pół miliona miesięcznie, więc teraz nie płacz o bana i nie dziw się że każdy będzie cie traktował z nieufnością jak będziesz nabiał średnio 30-40 fragów albo więcej fragów na mecz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie czekaj dalej

Gościu silver 1, darmowe konto, 47 fragów 12 MVP mnóstwo timingowych akcji,  biega jak po swoim domu, ale akcje mało podejrzane, może to nawet ty na swoim 52 koncie

Zbanował go rklx, bo ja się wachałem żeby nie było tak jak z tobą. Ale doszedłem do wniosku że mam wyjebane, bede banował takich, czemu to wiecznie silver 1 wchodzi na serwer i napierdala 50 fragów a nie jakiś prime?  Pac chcesz zabierz mi admina nie zależy mi. Kierujcie się swoimi twardymi zasadami i daj mu unbana

20190108210127_1.jpg

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mówiłem serwer only prime to dalej swoje, że sprawdzanie i jakieś demka, kiedy byłby oly prime to zmniejszyło by sie to do max 5 banów dziennie ale okej, bo ludzi brakuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, że parę dni wcześniej (weekend) też sprawdzałem gościa o nicku Godlike i  chciałem dać bana bo latałeś na perfidnym wh, ale wyszedłeś z serwera i już nie udało mi się Cb spotkać. Taka krótka notka ode mnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po to sa zasady, ufam adminom jezeli twierdzisz, ze gosciu ma wh to demko i rozpisujesz, a nie piszesz ze "Z demka się niczego nie dowiemy, pokaże dwie akcje to zawsze można zwalić na przypadek" to banujesz go na podstawie dwoch akcji? Jezeli wiesz, ze gosciu na stowe odpalony to udowodnisz mu to latwo na demku i nawet nie musisz dokladnie super demka ogladac skoro potrafisz stwierdzic po 2 akcjach, ze jest odpalony. Nie chce Wam sie po prostu demek oglądać ostatnie 6 skarg w zadnym demka nie widze. Ktos sie domaga dowodów, a wiesz ze sie kryje to bierzesz demka z innych map. 

Teraz tak godlike to inna osoba? Czy ta sama?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, pAC napisał:

Tak po to sa zasady, ufam adminom jezeli twierdzisz, ze gosciu ma wh to demko i rozpisujesz, a nie piszesz ze "Z demka się niczego nie dowiemy, pokaże dwie akcje to zawsze można zwalić na przypadek" to banujesz go na podstawie dwoch akcji? Jezeli wiesz, ze gosciu na stowe odpalony to udowodnisz mu to latwo na demku i nawet nie musisz dokladnie super demka ogladac skoro potrafisz stwierdzic po 2 akcjach, ze jest odpalony. Nie chce Wam sie po prostu demek oglądać ostatnie 6 skarg w zadnym demka nie widze. Ktos sie domaga dowodów, a wiesz ze sie kryje to bierzesz demka z innych map. 

Teraz tak godlike to inna osoba? Czy ta sama?

Ty weź ich pAC wypierdol, bo to jest żart. Każdy jest z domniemania niewinny i admin ma obowiązek udowodnić winę jeśli ktoś napiszę skargę. No żeby admin pisał, że jemu sie nie chce demka rozpisać tym bardziej, że mówi o dwóch spalonych akcjach 😄

198374_41e38b341c91.gif

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co wysyłasz mi jakieś ss jakiegoś innego gracza ?

Tu chyba jest odwołanie do mojego bana, a nie kogoś więc jeżeli chcesz coś udowodnić pokaż mi to demko jeżeli nie proszę o unbana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? Dajesz bana za czitowanie, którego nie jesteś w stanie udowodnić? 

comment_A2B46X7yRKbC5ydcPotDcqk4D2g3Bf2O

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie każdy zrozumie, że udostępnianie serwerów dla non prime nie jest niczym dobrym, co drugą osobę musimy rozpatrywać bo się dziwnie zachowuje, umiesz grać ? to korzystaj z normalnego konta, bo z pewnością je masz. 

Daje bana bo jako admin uznałem że czituje i mam wyjebane na wasze udowadnianie tego, nie bede sie kłaniał przed non primem, dla mnie tacy ludzie od niedawna należą do podludzi i nie powinni mieć prawa do jakichkolwiek odwołań. 

Zamknijcie już ten temat, dajcie mu unbana i przypiszcie na niego serwer ale dajcie jakiś tam order żeby nie było mu smutno że został tak pokrzywdzony 

Edytowane przez Poecilotheria
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie adminowanie to ja szanuje. Skrzynka browarów dla tego Pana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.