Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kojtas

Dodanie czegos nowego na serwer.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam administarcje serwera grajkownia.com .

Tak na poczatku za znaki ortograficzne sory bo aktualie mam problemy z klawiatura.

Mam pare pomyslow zeby dodac na serwer pare rzeczy.

1 rzecza by byl : vip ktory moze miec 2 skok x2 wiecej puntkow do rankingu itp, pod komeda !vip .

2 rzecza : by bylo dodanie kredytow za ktore mozna by bylo kupywac  style chodzenia , inne postacie , rozne kolory podczas strzelania , i wiele wiecej!. : pod komeda !shop lub !sklep !kredyty .

Dziekuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vip odpada. Jak pisze na serwie Plugin VIP jest do bani. Sam nie chce by był wprowawdzany jak i większość.

Co do 2 rzeczy wsm można dodać. O ile sie nie mylę to kiedyś już był !shop , !credits za które można było kupić np flasha jako banana 

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vip'a nie dodamy na 100%, P2W jest dla dzbanów XD.

Co do shopu, przerabialiśmy to, był z tym problem taki, że połowa osób nie mogła grać na serwerze bo im przez shop blokował dostęp, lecz z @pAC najprawdopodobniej wiemy czym było to spowodowane, jest opcja, że w najbliższym momencie ogarniemy to 🙂

Lol, napisałem to najebany XD.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vip = pay2win absolutnie odpada, jedynie bogate dzieci interesują się tą opcją, całkowicie niszczy rozgrywkę. Nie masz skilla to idź grać na boty, a nie kupujesz kille po przez portfel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo obie opcje słabe. Kolory podczas strzelania? Bez sensu. Inne skiny do postaci? Po co? Po tym jak będziesz gral mma to będziesz szukał enemy w stroju załóżmy pikachu XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że lepiej było by zmienić tryb serwera z uproszczonego na turniejowy i żeby w końcu normalnie hajs dawało za lose rundy po pistolach czyli 1900 a nie 1400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, smurf chad napisał:

serwer only prime

Czyżby panom Adminom nie chciało się banować ? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vip jak i shop nie powinny się na serwerze pojawić. Ani nie to nie urozmaici rozgrywki, ani nie pomoże, ani też nie wprowadzi niczego innowacyjnego a tylko zbędnie ten plugin będzie sobie coś z zasobów pożerał. Już lepszym pomysłem byłoby zwiększenie slotów o dwa niż to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, TriBal napisał:

Vip jak i shop nie powinny się na serwerze pojawić. Ani nie to nie urozmaici rozgrywki, ani nie pomoże, ani też nie wprowadzi niczego innowacyjnego a tylko zbędnie ten plugin będzie sobie coś z zasobów pożerał. Już lepszym pomysłem byłoby zwiększenie slotów o dwa niż to. 

Tu sie zgodzę, ale serwer różnie ma graczy teraz ferie to ludzi będzie, a potem znowu będzie skakal więc nie wiem czy jest sens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, ja nie mówię by te sloty dodawać a jedynie, że to lepszy pomysł. Ogólnie to pozostawić tak jak jest a jak już dodawać to coś w stylu: co 3 godziny z zaskoczenia wskakuje jakaś mapa od czapy ( to tylko przykład a nie sugestia ) albo wybrany gracz co kilka rund ma 200hp i 300armora na rundę daną. Wiadomo, że wróci szkoła i graczy ubędzie ale serwer ma być taki by gracze sami chcieli wracać i ma być inny od wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogliscie zrobić swiąteczny event, który był kiedyś na diablo czy 4fun. Z zabitego gracza wypada prezent, który trzeba podnieść kucając na nim. W środku jest kasa, darmowe m4/a1 w next rundzie, darmowa awp w next rundzie, +20 hp w obecnej lub następnej rundzie, atrapa.

No ale kto umiałby to  zrobic ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Moonshine napisał:

mogliscie zrobić swiąteczny event, który był kiedyś na diablo czy 4fun. Z zabitego gracza wypada prezent, który trzeba podnieść kucając na nim. W środku jest kasa, darmowe m4/a1 w next rundzie, darmowa awp w next rundzie, +20 hp w obecnej lub następnej rundzie, atrapa.

No ale kto umiałby to  zrobic ;d

To serwer uproszczony nie ma vipa więc nie ma ułatwień, pomysł przeruchany ale spoko tylko inaczej to ugryzc. No i tak nikt poza Tobą nie potrafi przeciez kodzic😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko w pawn, source to tak średnio

Ale to jest event, nie trwałby wiecznie, poza tym te udogodnienia nie są jakieś wygórowane. A myślę, że gracze by sie ucieszyli z takiego wydarzenia.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi