Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
janek

Perm za nic

Rekomendowane odpowiedzi

siemaa:D

Przed sekundą dostałem perma od SMURFA CHADA za cheaty na moim drugim koncie. Oczywiscie byłem czysty, a sam smurf powiedzial ze po prostu banuje takie konta, nie zważając na to czy ma cheaty czy nie. Mam na tym koncie nawet prime.

Mapa de_mirage, godzina 21:35, steam id: STEAM_0:1:457666062

Prosiłbym o ub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, smurf chad napisał:

Zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

XD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam ta sytuacje, tez dostalem perm bana za wyzej wymieniona przyczyne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak serio to na tym koncie janek nie miałeś prime chyba ale ręki sobie uciac nie dam, zbanowałem nie wiedząc że to Ty przez 2 dziwne fragi. Co do weneda to nie chce sie zbytnio odzywać bo wened brzydko pachnie i nie przepadam za takimi osobami, dostał bana bo wraz z Ksiadz Paweł, Nealz stwierdzilismy ze jak przyjdzie na nowym koncie to odrazu perm ban :) Za Janka sory i mozesz mu shiawase dać un ban.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, smurf chad napisał:

Tak serio to na tym koncie janek nie miałeś prime chyba ale ręki sobie uciac nie dam, zbanowałem nie wiedząc że to Ty przez 2 dziwne fragi. Co do weneda to nie chce sie zbytnio odzywać bo wened brzydko pachnie i nie przepadam za takimi osobami, dostał bana bo wraz z Ksiadz Paweł, Nealz stwierdzilismy ze jak przyjdzie na nowym koncie to odrazu perm ban 🙂 Za Janka sory i mozesz mu shiawase dać un ban.

Na tym koncie mam prime, a jesli banujesz ludzi, bo (cytuje): „Ja banuje takie konta”, czyli totalnie bez przyczyny to gratuluje. Moze od razu zbanują wszystkich graczy ponizej 5 lvl:)? Nawet mnie nie sprawdziłeś. Instant ban

Edytowane przez janek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi