Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
haerde

Reaktywacja Grajkowni

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, sama nazwa nawiązuje do gier ogółem, nie tylko do CSa, a to jest potencjał który aż się prosi żeby to wykorzystać. Ja wiem, ciężko jest mieć to wszystko na głowie ale jestem pewien że znajdziesz osoby które zajmą się konkretnymi rzeczami i wszystko będzie szlo pięknie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Veru napisał:

No właśnie, sama nazwa nawiązuje do gier ogółem, nie tylko do CSa, a to jest potencjał który aż się prosi żeby to wykorzystać. Ja wiem, ciężko jest mieć to wszystko na głowie ale jestem pewien że znajdziesz osoby które zajmą się konkretnymi rzeczami i wszystko będzie szlo pięknie 😉

Takie pytanie, jakie byście chcieli gry oprócz Cs? Jak dla mnie tylko CS przyciąga graczy na forum, lecz mogę się mylić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to było już tyle razy wałkowane, że szok. Rozwincie tego csa i git. Z dobrym wiatrem haerde nie bedzie sie nudzil i rok bedzie sie tym zajmowal, wiec przez rok bedzie git. Nie róbcie nic glupiego, bo znow bedziecie z podkulonym ogonem wracac do cs 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Opcji jest sporo od najtrudniejszych do zrobienia (GTA V Role Play), serwer do Fortnite( ale to chyba średnio jest wspierane), serwer do  Rusta (to jest meeega ciekawa gierka), spoko opcją jest też Team Fortress 2 (duża liczba graczy, gra jest darmowa) - serwer nie aż tak kosmicznie drogi ewentualnie jakieś inne mody do CSa, np Surf ze skinami, albo zombie escape. Jest też możliwość stworzenia serwera Minecraft (za co mnie tu zapewne zjedzą), ale gierka jest meeeeega popularna, więc spopularyzowałoby to Grajkownie . Ale wiemy jak to będzie, skończy się na tym temacie  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mati napisał:

Opcji jest sporo od najtrudniejszych do zrobienia (GTA V Role Play), serwer do Fortnite( ale to chyba średnio jest wspierane), serwer do  Rusta (to jest meeega ciekawa gierka), spoko opcją jest też Team Fortress 2 (duża liczba graczy, gra jest darmowa) - serwer nie aż tak kosmicznie drogi ewentualnie jakieś inne mody do CSa, np Surf ze skinami, albo zombie escape. Jest też możliwość stworzenia serwera Minecraft (za co mnie tu zapewne zjedzą), ale gierka jest meeeeega popularna, więc spopularyzowałoby to Grajkownie . Ale wiemy jak to będzie, skończy się na tym temacie  🙂

Wszystko pięknie super ale tak: 

1. trzeba na razie rozwinąć i rozkręcić to co jest i zająć się odbudową tego co jest.

2. Umiesz robić serwery GTA V? Tudzież wszystkie inne, które wymieniłeś?

3. Lepiej mieć póki co jeden, dwa serwery dobrze prosperujące niż 10 pustych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Napisano (edytowane)
15 minut temu, TriBal napisał:

Wszystko pięknie super ale tak: 

1. trzeba na razie rozwinąć i rozkręcić to co jest i zająć się odbudową tego co jest.

2. Umiesz robić serwery GTA V? Tudzież wszystkie inne, które wymieniłeś?

3. Lepiej mieć póki co jeden, dwa serwery dobrze prosperujące niż 10 pustych.

Uspokój się, dałem tylko przykłady..  Shiawase zadał pytanie " Takie pytanie, jakie byście chcieli gry oprócz Cs? Jak dla mnie tylko CS przyciąga graczy na forum, lecz mogę się mylić.  " Więc napisałem, daję fajne, ciekawe pomysły to musi się znaleźć kolejny co nie czyta postów i tylko hejt i zdusić wszystko w zarodku, przecież może @haerde się zainspiruję i np zainwestuję w coś, nie wiem, nie napisałem że ja to zrobię. Taki się zrodził temat, to odpisałem - to z automatu A UMISZ TO ZROBIĆ, a musze umieć, żeby się wypowiedzieć? 

Plany miał ambitne, a nóż coś go zainspiruję, gość ma widać otwartą głowę na pomysły nie jak niektórzy niestety 😉

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem spokojny. Zadałem pytanie czy umiesz bo jak umiesz to można pomyśleć. A ty się spinasz, siejesz ferment i jeszcze sapiesz, że odrazu hurr durr a umiesz i wszystko odbierasz jako atak. Co Ty jakiś konfliktowy jesteś?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Napisano (edytowane)
19 minut temu, TriBal napisał:

Ja jestem spokojny. Zadałem pytanie czy umiesz bo jak umiesz to można pomyśleć. A ty się spinasz, siejesz ferment i jeszcze sapiesz, że odrazu hurr durr a umiesz i wszystko odbierasz jako atak. Co Ty jakiś konfliktowy jesteś?

No dobra już myślałem, że kolejny się chce sapać ;d Wybacz, nie potrzebna agresja. Źle odebrałem Twoje intencje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TriBalco jak co ale myślałem że to ty będziesz najlepiej wiedział że jak się czegoś nie umie, a się chce, to metodą prób i błędów można do tego dojść 😉

Oczywiście, nie chodzi o to żeby od razu stawiać 10 serwerów które będą wiały pustkami, ale razem z czasem, gdy jest taka możliwość, rozwijać sieć. Jeśli widzisz że jeden serwer jest zapełniony przez 80% czasu, dlaczego nie spróbować stworzyć drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Veru napisał:

@TriBalco jak co ale myślałem że to ty będziesz najlepiej wiedział że jak się czegoś nie umie, a się chce, to metodą prób i błędów można do tego dojść 😉

Oczywiście, nie chodzi o to żeby od razu stawiać 10 serwerów które będą wiały pustkami, ale razem z czasem, gdy jest taka możliwość, rozwijać sieć. Jeśli widzisz że jeden serwer jest zapełniony przez 80% czasu, dlaczego nie spróbować stworzyć drugiego?

Ja powiem tak, jeżeli @haerde będzie chciał drugi serwer to ja mogę go wykonać i proponuję wam serwer Deathrun + Lvl, ale to zależy od @haerde, wydaje mi się, że Mirage jest już dobrze rozkrecony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Veru napisał:

Ale co ma piernik do wiatraka? Jeśli proponuje to pytam czy umie więc logicznym tokiem myślenia nie muszę tu o metodach prób i błędów kombinować 😉

Co do drugiego serwera to nikt nie mówił, że wcale nie będzie ani nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.07.2018 o 22:34, haerde napisał:

Veru zostajemy przy CSie bez kombinowania :). Nie chcę więcej jak 2 serwerów, a najlepiej byłoby mieć jeden ;).

@TriBal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry ale ani nie mogłem nic dopisać po @, ani nie mogę tego zrobić w edycji.

Jak widać, ktoś jednak mówił że najlepiej byłoby mieć jeden 😛 Dobrze wiesz, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie potrafił i będzie na to chętny, a sam serwis z taką nazwą będzie łatwiej przyciągał różnych graczy jak "cs-cośtam".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie myślę, że wystarczy dokupić kilka slotów do obecnego serwera.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie lepiej dokupić więcej slotow server bardzo fajnie się kręci owszem za jakiś czas można by było stawiać 2 server ale narazie jeszcze sie wstrzymajcie 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie nasz serwer Mirage ma ich wystarczająco, jak dla mnie błędem by było specjalne zatłoczenie serwera. Jedziemy teraz na full serwerze bądź bliskim full'a i niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość z was zapomina o tym, że aktualnie są wakacje i co drugi serwer jest pełny (tak jak bywało poprzednio tutaj, wakacje serwer pełny, a po wakacjach ledwo 10 osób przebywało bądź w ogóle pustki były aż do kolejnych dni wolnych od szkoły itd), więc polecałbym wstrzymać się póki co ze stawianiem czegokolwiek, bo znów się lud przejedzie. Proponuje stawiać kolejny serwer jak ludzie z aktualnego będą na forum sami proponować kolejny (jak będzie widać, że nowi ludzie są na tym forum), a nie słuchać poszczególnych jednostek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, neerD napisał:

Większość z was zapomina o tym, że aktualnie są wakacje i co drugi serwer jest pełny (tak jak bywało poprzednio tutaj, wakacje serwer pełny, a po wakacjach ledwo 10 osób przebywało bądź w ogóle pustki były aż do kolejnych dni wolnych od szkoły itd), więc polecałbym wstrzymać się póki co ze stawianiem czegokolwiek, bo znów się lud przejedzie. Proponuje stawiać kolejny serwer jak ludzie z aktualnego będą na forum sami proponować kolejny (jak będzie widać, że nowi ludzie są na tym forum), a nie słuchać poszczególnych jednostek.

Oj przepraszam Cię, lecz mylisz się, że w roku szkolnym 10 osób. Posiadałem serwer 3maps od końca lutego 2017 roku do początku września, a serwer w godzinach 18 stał 24/24, a w godzinach 13-16 bywało nawet po 18-20 graczy. 

Edytowane przez Shiawase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomeczki temat rozwlekamy za bardzo. Nie mam aspiracji do robienia z Grajkowni potęgi portal o grach xD. Jesteśmy społecznością ziomków grających w CSa, mamy swój serwer na którym się spotykamy i tyle. Już kiedyś zrobiłem ten błąd i w ten całej pogoni za kolejnym serwerem w sieci tak na prawde co raz bardziej rozcieńczaliśmy to co na Grajkowni jest najlepsze, atmosferę :). Temat zamykam, uważam, że został już przemagowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.