Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bielaczek

ban za nic? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

dzisiaj, a dokładniej jakies 10/15 minut temu dostałem bana na waszym serwerze powód? aimbot

nie wiem na jakiej podstawie zostałem zbanowany, mam w csie na swoich kontach łącznie ponad 3k godzin, nigdy nie czitowalem ani nie mam czitow, kiedys mialem supreme, od niedawna wrocilem do csa i gram na serwerach a wasz mi przypadł do gustu więc proszę o rozpatrzenie tej sprawy bo dostaje bana za aimbota gdzie tak naprawdę  cziluje sie wieczorami na waszym serwerze pozdrawiam

nick w grze: are u mad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę odpalic normalnie jak masz 3k godzin i nie potrafisz odpalic demka to serio tylko sie pograzasz.

6:45 perfekcyjnie w model 

6:48 strzał przeskakuje celownik

20:00 kolejny przeskok celownika

22:28 tak samo mierzysz nagle momentalnie celownik przeskakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sytuacja z 6:45 wychodze z konekta wiem, że a jest całe czyste bo jest zajęte przez tt więc idę do dzungli. Nie wiem udajesz głupiego czy co? Nie wiesz, że to najczęstsze miejsce gdzie jest snajper ct? Idąc tam spodziewam sie przeciwnika i mierze w miejsce gdzie zaraz może pojawić się głowa przeciwnika bo tam ustawia się snajper ct? Tak robi większość myślących graczy :)  

sytuacja z 6:48 nie wiem gdzie Ty tam widzisz przeskakiwanie celownika normalne pestkowanie, może nie wiesz, że gotv wczytuje strzały z opóznieniem i dlatego Ci to wyglada na przeskakiwanie XDD

sytuacja z 20:00 możesz mi powiedzieć gdzie tam widzisz przeskakiwanie celownika? bo ja widzę tylko tyle, że goscie wyskakują mi po kolei pod celownik i tylko ich klikam przy czym nie mogą mnie trafić xD a no i słyszę Ciebie płaczącego, że jestem odpalony bo zabiłem Cie w plecy gdzie Ci mogłem celować w głowe 10 sekund XDD a i o czywiscie odrazu lecisz sprawdzic czy gosciu, który cie zabił w plecy gdzie patrzyłes na site B i mogłem patrzeć Ci na głowe kilka sekund  i 3 typkow wychodzacych mu pod celownik z uspa  tyle powiem: XD 

sytuacja z 22:28 co ty masz wariacie z tym przeskakiwaniem to, że widze typka przeskakującego na boxy i zaczynam tam skanować puszczając full auto to tak jestem odpalony i skacze mi celownik =D 

raczej to Ty sie pograzyles tym demkiem swirze XD pozdro  ale dzieki poprawiles humor na wieczór XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gotv ma lekkie opóźnienia, ale jest tickrate 128 wiec sa bardzo małe i brałem na nie poprawki, sytuacja z 6 min nie sprawdzasz w ogole miejscowki na lewo tylko wchodzisz wcelowany w cteka, całkiem normalne oprócz tego, ze piszesz skanujesz w typa jak go tam nie ma tylko byl po prawej sytuacja z ostatniej akcji i momentalnie podczas spraya nagle strzal na prosto w model. Dodaj więcej XDD to będę Cię wtedy brał poważnie. Idź sobie gdzieś indziej powciskac kity supremie za 3 grosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

śmieszny jestes typie, myślisz że każdy sprawdza miejscówki na ffa  xD nie chce mi sie juz odpisywać takiemu maciusiowi  miło mi, że myślicie że czituje XD pozdro, a i dla Ciebie wciskam kity? sama prawda maciek :/ lecz chyba nie wiesz co odpisac i będziesz gadał, ze wciskam kity : - ( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce ci się odpisywac a mimo to robisz, mentalnie jakoś w podstawówce chyba sie zatrzymales zamiast dojść do konsensusu wolisz walić maciusiami dzieciaczku. Teraz pytanie chcesz dalej grac na serwerze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.