Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Akerk

Podanie na admina <3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam na imię Michał Krzysztof (jestem po bierzmowaniu, czyli po sakramencie dojrzałości 😄 ) ... mam 15 lat. Gram już długo na tym serverze. Na SourceMod nie za bardzo się znam ale szybko się uczę. 

To podanie nie jest już fake, ponieważ gdy w poniedziałek grałem sobie na servie tak 21-23 h to grało w tych godzinach ok. 10 cheaterów, czasem po 3 na raz. I najgorsze było w tym że nikogo z adminów nie było (oczywiście w moich znajomych, tak z 3-4). A często na tym serverze jestem w takich późniejszych godzinach więc mugł bym zająć się takimi haksami. Będę aktywnym adminem (jeżeli go dostane) ponieważ jestem nolifem :)

Mam nadzieje że nawet gdy niedostane admina to chociaż z 1 admin będzie w tych godzinach po dużo haksów gra a też jest też parę ludzi którzy przychodzą na server i się zniechęcają nimi zostania na nim.

little gocus

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiści jestem na nie, ponieważ często nie stosujesz się na serverze do moich ostrzeżeń oraz próśb. Moim zdaniem dawanie  tobie admina może źle wpłynąć na społeczność servera 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Świetnie czyta się jego podanie.  Chodzimy razem do klasy i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Odpowiedzialny człowiek, który powinien zostać adminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Prawilny napisał:

Chodzimy razem do klasy i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa.

Tak było. Chodzę do równoległej klasy i widziałem jak razem wychodzili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mieszane odczucia ale dałbym mu szanse z tego względu, własnie na cheaterów. Ale musisz sie opanować co do toxicowania itd. Decyzja należy do Shiawase lub czerwonych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem na nie.

Po pierwsze, za dużo gadasz przez mikro (mówisz bez sensu i o niczym),

Sakrament dojrzałości ? Może nam ją jakoś pokażesz na serwerze, bo na razie jej nie widziałem XD.

Co do ilości adminów, ona się zwiększy z czym przekonacie się za jakiś czas, oraz liczba cziterów zostanie mocno ograniczona (do zera, lecz pojedyncze osoby i tak będą czitować, jak to bywało do tego momentu, ale i tak byli banowani szybko) 🙂 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawilny ja cie nie znam, jak niby chodzimy do tej samej klasy ? :P

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy gram od 3 dni aktywniej na serwerze, to już wczoraj wyrwałeś ode mnie 2 mute'y. Póki co jestem na nie, za szybko się podpalasz i używasz typowo nazwijmy to "gimbusiarskich" odzywek oraz zaczepek.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.