Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jonek

Graj o nagrody! - słowem wstępu...

Rekomendowane odpowiedzi

grajkikonkurs.jpg

Drogi Grajku! Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, że zwykłą grą w Counter'a  na naszym serwerze możesz zdobyć nagrody? Właśnie tak! Wielkimi krokami zbliża się konkurs, w którym każdy gracz Grajkowni będzie mógł wygrać skina do broni ufundowanego przez naszą sieć, gdzie łączna pula nagród będzie wynosiła nawet kilka set złotych ? Wystarczy być tylko częścią naszej społeczności i grać w miarę często na serwerze. 

Dzięki swojej aktywności na Grajkowni, będzie Ci o wiele łatwiej zdobyć nagrodę bo nie miejsce w rankingu będzie decydować o wynikach konkursu, a czas spędzony w grze.

Na dzień dzisiejszy, aby móc wystartować w zabawie trzeba posiadać aktywne konto na forum oraz na Facebooku, no i oczywiście niezbanowane konto steam ?

Zachęcamy już do rejestracji na forum oraz polubienia naszej strony na Facebook'u - KLIK, ponieważ posiadanie kont na obu stronach będzie jednym z obowiązkowych kryteriów, aby wystartować w konkursie. Śledźcie nas cały czas, bowiem w każdej chwili może pojawić się następnego ogłoszenie, które wystartuje nasz konkurs. Jedyne na dzień dzisiejszy co możemy zdradzić to to, że grać o nagrody w pierwszej edycji będziemy, aż do nadchodzących świąt ?

ENJOY!

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kuwa! Nie wierzę! Mogę wygrać skina! To się już rozpędzam i zakasuje rękawy i kuwa walczę o jakiegoś śmiesznego skina :) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was wszystkich po długim czasie,

Z uwagi na to, iż już dawno straciłem ochotę na granie (nie wiem czy w końcu dojrzałem czy coś mi się poprzestawiało w głowie ;p) oraz jakoś nie mam ochoty bawić się w sprzedaż skin'ów, których od dawna nie używam stwierdziłem, że zajrzę tutaj i zaoferuję je do stworzenia jakiegoś konkursu, no cóż... Widzę, że zajrzałem w odpowiednim czasie.

Z mojej strony dorzucam do puli nagród następujące skórki:

USP-S | Zabójstwo potwierdzone (lekkie zużycie) - 141,60
AK-47 (StatTrak) | Sedno zamieszania (po testach bojowych) - 140,68
Desert Eagle (StatTrak) | Smok kumicho (lekkie zużycie) - 138,20
M4A4 | Kosmiczna pustka (mocne zużycie) - 36,40
AWP (StatTrak) | Robaczy bóg (prosto z fabryki) - 28,65

Oraz coś na (moim zdaniem) nagrody pocieszenia:

P250 (StatTrak) | Skrzydłowy (lekkie zużycie) - 15,12
Zestaw pamiątkowy z PGL Kraków 2017 - Mirage - 12,74
P90 (StatTrak) | Moduł (prosto z fabryki) - 7,13
Five-Seven (StatTrak) | Miejskie ryzyko (prosto z fabryki) - 5,92
Glock-18 (StatTrak) | Palnik Bunsena (lekkie zużycie) - 4,69

Jeśli moja oferta zostanie przez "władze" tutejszej społeczności zaakceptowana to proszę o kontakt drogą bardziej prywatną (chociażby poprzez GG 7111486) bo raczej mało kiedy mam czas i ochotę po pracy aby zaglądać tutaj regularnie, a już w ogóle aby o tym pamiętać.

Udanej zabawy życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no TriBal, popatrz z innej strony.  

Fajnie, że wyszedł ktoś z takim pomysłem.

To konkursy zachęcają do grania na serwerach. Wiadomo, że wygra pewnie jakiś 15latek co wchodzi na CS'a po szkole, bo nie ma co robić, no ale ucieszą się rodzice, że nie musi od nich szarpać pieniędzy i udawać, że kupi sobie drożdżówkę do szkoły 🙂 

Oczywiście no offense młodzi 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi