Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sad#HappY

Ban niby za wallhack'a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Grałem dzisiaj w godzianch po południowych na waszym serwerze i w pewnym momencie o godzinie ok.17:20 dostałem bana powód: "wallhack".

Nie zgadzam się ze zdaniem admina, który dał mi tego bana, ponieważ nie gram na cheatach i nigdy nie zamierzałem, po prostu mam juz dosyć długi staz w tą gre (3000h) i range LEM.

Proszę o UB , ponieważ bardzo dobrze gra mi się na waszych serwerach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

https://www11.zippyshare.com/v/9TvYWS9i/file.html

https://www11.zippyshare.com/v/3UB2lFff/file.html

Wjeźdzałeś wcelowany , nie sprawdzałeś miejscówek. 2 demka są. Na 1 z nich widać jak wjeźdzasz do apartów nie wiedząc gdzie jest typ w niego wcelowany. 

// I co z tego, że masz Lema. Znam dużo osób, którzy sie odpalali na takich rangach

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To drugie demko mi się nie odpala, wyrzuca mnie do pulpitu.

Odnośne tych rund:

Runda 1 - rzuciłem smoke i wbiegłem przez niego na ryzyko jakby ktos tam kampil to na pewno by mnie zabił. Sprawdzam czesto ale co prawda nie zawsze , bo każdy moze nie sprawdzić.

Runda 2 - Słyszałem kroki rzuciłem palaka więc wiedziałem, że nikt nie podejdzie przez ten czas więc wleciałem i chciałem sprawdzic czy może ktoś nie zdążył się ustawić na blisko za scianka, a najpierw sprawdza sie lewo, akurat przeciwnik tam był. 

Dla mnie te dowody nie ukazuja 100% winy, po prostu pierwsza sytuacja to ryzyko, a druga to sprawdzenie miejscowki.

A teraz odpowiedz co do: " I co z tego, że masz Lema. Znam dużo osób, którzy sie odpalali na takich rangach"

A ja znam dużo ludzi którzy banowali, bo się spłakali. Błagam w internecie można wszystko napisac.

Podsumowanie z mojej strony jest takie, że nie widze tutaj wallhacka, poniewaz nie celuje w przeciwnikow przez sciany i nie zawsze wbiegam na nich wcelowany, zdarzaja się 2 sytuacje i pół serwera mówi "odje***y" i leci ban. Ciągle proszę o UB, bo nie używam żadnych wspomagaczy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest też taka możliwość, że przewidywałeś gdzie może ustawić się zawodnik. Mi też się takie akcje zdarzają. Sam Top3k ( Bhop ) mówił, że coś masz ale legitnego. Również rozważałem po zbanowaniu 2 teorie. Chodzi mi o to, że grałeś z kolegą który ci info dawał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie grałem z kolegą i dokładnie tak jak piszesz przewidywanie. W tych 2 rundach sa sytuacje , które przytrafily sie kazdemu.

Czy mogę wiedzieć co dalej? Bo nie ukrywam, że mam ochote pograć na serwerze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ktoś z adminow obejrzy demko, bo ja nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że to dość mocne argumenty a co do samego demka po obejrzeniu stwierdzam że jest czysty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj steam ID

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam bardzo może coś mi tutaj doradzicie. W momencie kiedy chciałem dołączyć na serwer ciągle wyskakuje mi notatka "You have banned".

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Bagietka Tylko czerwoni mogą dawać ub

// juz pisze do paca

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Krecik napisał:

@Bagietka Tylko czerwoni mogą dawać ub

// juz pisze do paca