Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Balus

Ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wbijasz na serwer gdzie graja goldy grasz na smurfie goscie nie uzywaja shifta nie umia grac i wmawiaja ze  masz wh po czym zaraz dostajesz banicje xDDDDDDD
SERWER DOBRY DLA LUDZI Z RANGA GOLD XDDDDDDDDD
PS: PROSZE O DOWODY NA BANA (DEMKA)

Edytowane przez Balus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto Cię zbanował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

smurf chad gosc nie potrafi wejsc w rozmowe bo odrazu gada ide stad jak on tutaj przyszedl i daje muta xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze to nie ja zbanowałem Balusia tylko zrobił to Top3k, po drugie ewidentnie widać było wallhacka w jego grze i potwierdziło to pare osób na serwerze w tym ja i Top3k, jego gre widział też DPW więc można go spytać o zdanie, kolega który pisze tego posta dostał tego bana tylko na 10 minut, w celu sprawdzenia czy wróci na serwer i ponownie będzie czitował, każdy jest człowiekiem i może popełniać błędy więc nie winiłbym tu w tej sprawie Topka ( ja popieram to że go zbanował i mówiłem mu że też widze wallhacka ) trzecia sprawa jest to, że za sama obrazę admina powinien dostać bana na co najmniej tydzień ale jak widać litość nie zna granic :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak ma ewidentnie wh to permanentnie, a nie na 10 minut jak nie jesteście pewni to spect i ogladacie.  Jak nie to zapisuj godziny i demko podesle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat otwieram.

Proszę o napisanie mi godziny i minuty w której był ban (tak +/-).

Przeglądnę GOTV ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Balus napisał:

Wbijasz na serwer gdzie graja goldy grasz na smurfie goscie nie uzywaja shifta nie umia grac i wmawiaja ze  masz wh po czym zaraz dostajesz banicje xDDDDDDD
SERWER DOBRY DLA LUDZI Z RANGA GOLD XDDDDDDDDD
PS: PROSZE O DOWODY NA BANA (DEMKA)

Więcej "XD" nie dało rady napisać już? Może i ten ban jest słuszny, jak sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, jonek napisał:

Więcej "XD" nie dało rady napisać już? Może i ten ban jest słuszny, jak sądzisz?

Admini banują bez przedstawienia demka za wh najpierw na 10 minut, a jak wrócił to perm. Zamiast zjebać adminów to czepiasz się, że gość pisze dużo XD. No to sie popisałeś ?

Admin banujący niech dostaje demo na PW i rozpisze publicznie spalone akcje, zaraz zobaczymy co będzie mial do powiedzneia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Shiawase napisał:

Temat otwieram.

Proszę o napisanie mi godziny i minuty w której był ban (tak +/-).

Przeglądnę GOTV ?.

Około 22 mapa mirage wmawianie mi ze mam wh gdyz gracze nie uzywaja shiftu i nie wiedza o istnieniu czegos jak informacja od teammata. Dostaje bana jak sie okazuje na 10min bez okazania mi jakichkolwiek  dowodow to ze admin wszedl na specta ogladac mnie przez 2 rundy stwierdza odrazu ze gram na wh. Prosze o obejrzenie GOTV czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skarga napisana o godz 21:12 a zbanowany o 22 ? coś chyba nie tak 

a jak już coś zostałeś zbanowany gdzieś o godzinie 21 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT: JAK MOWI POPEK BYLO TO OK 21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po chuj te dyskusje o dupie marynie? Bez rozpiski dema, skarga winna trafić do kosza a Pan pokrzywdzony zostać uniewinnionym. Prościutka regułka która istnieje od X czasu a nadal nierespektowana. Słabych adminów macie btw, skoro nałożone przez siebie bany argumentują "Wydaje mi się, że widziałem" 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

gówno burza sie z tego zrobiła, odpowiem tylko @Prawilny nikt perma nie dostał :)

Edytowane przez smurf chad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, ` StiG .! napisał:

Prościutka regułka która istnieje od X czasu a nadal nierespektowana. 

Jak również od "x" czasu nie ma o tym żadnej wzmianki na forum. xD W ogóle co to za bany na 10 minut. Tak w ogóle jest już jakiś taryfikator czy chuja jak zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się ciśnie na usta by zjebać jak szmaciarz konia....

Temat wałkowany wiele razy. Nie masz pewności to nagrywaj demko i rób ss'y. Każdy popełnia błędy ale jak masz podejrzenie haxów to nie dajesz bana na 10min tylko perm i w odwołaniu przedstawiasz dowody. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi