Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kelerQ

[3MAPS] kelerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej na początek coś o mnie. Jestem Miłosz szerzej znany jako kelerq, mam 15 lat i od pewnego czasu stałem się też stałym graczem tej serwerowni. Gdyż dość często obserwuje niepoprawne zachowania graczy, osoby używające niedozwolnego oprogramowania oraz inne tego typu problemy gdy nie ma dostępnych administratorów chciałbym mieć możliwość załatwienia takich spraw samodzielnie, dlatego też składam to podanie.  Przejde teraz do mniej przyjemnego tematu czyli wady między innymi nie jestem zbyt doświadczony w byciu adminem w cs:go, byłem nim raz przez krótki czas gdyż miałem sporą przerwe od tej gry (spowodowaną usterką komputera :/) i ostatecznie nie miałem kiedy się z tym zapoznać. Wydaje mi się ,że mogłbym sprawdzić w tej roli z delikatnym wprowadzeniem i pomocą innych administratorów. :classic_happy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zawsze bardziej doświadczona osoba może ci dać parę rad. W sumie dałbym ci szanse czemu nie? Tylko z tym doświadczeniem słabo ale zawsze można je podszlifować ale jest również Source Mod, który jest prosty w obsłudze. ? 

Edytowane przez Krecik
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak najbardziej za, spoko ziomek!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znam kelera z serwera, jest spoko ziomkiem ale szczerze to nie wiem czy potrzebny nam jest kolejny admin?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nim złożysz podanie przeczytaj ten temat. Admin obowiązuje na wszystkich naszych serwerach oraz nie wymaga opłaty składki.
Zastosuj również niniejszy wzór
 do nazwy tematu z Twoją aplikacją na administratora serwera.

[3MAPS/DEATHRUN] Twój nick

to raz Nick obowiazkowo, bo kilka ostatnich podań ludzie nie podają nickow na których graja.

7 minut temu, smurf chad napisał:

Ja znam kelera z serwera, jest spoko ziomkiem ale szczerze to nie wiem czy potrzebny nam jest kolejny admin?

Adminow nigdy za wiele, zresztą ludzie przychodzą i odchodzą więc dodatkowa para rak do pracy nigdy nie zaszkodzi. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak! Zawsze przyda nam się dodatkowa osoba do administarcji CS:GO! A jeśli chodzi o Source Moda to bardzo łatwo jest się go nauczyć! ?

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak kolega przyjęty, więcej informacji na pw Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.