Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re...
Szukaj wynik├│w w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ­čśë┬áNazywam Si─Ö Daniel. Chce z┼éo┼╝y─ç podanie o admina poniewa┼╝ bardzo mi si─Ö spodoba┼éa atmosfera i to ┼╝e graj─ů tam naprawd─Ö mi┼ée osoby :)┬á Lecz gdy rozmawiam z kt├│rym┼Ť z graczy a 10 letnie dziecko krzyczy do mikrofonu i wyzywa wszystkich od najgorszych a co najlepsze┬ápo 5 minutach afk gra ja B├│g... Jak niema admina to ludzie wychodz─ů ;/┬á Serwer du┼╝o na tym traci a moim zdaniem nie powinno tak by─ç.┬á Gram cz─Östo o p├│┼║nych godzinach i z tego co zaobserwowa┼éem o takich godzinach rzadko jest jaki┼Ť admin a naprawd─Ö by si─Ö jaki┼Ť przyda┼é bo wtedy jest najwi─Öcej os├│b kt├│rzy psuja rozrywk─Ö.. jak na 5 graczy na serwerze jest dw├│ch afk to wtedy ta gra nie sprawia frajdy...
Mam tak┼╝e du┼╝e do┼Ťwiadczenie z cs'esem i widz─Ö czasami jak gracze graj─ů na wspomagaczach i my┼Ťl─ů ┼╝e mog─ů bezkarnie tak gra─ç. Chcia┼ébym tak┼╝e poprawi─ç kultur─Ö i szacunek do innych graczy. Poniewa┼╝ tego szacunku bardzo cz─Östo brakuje jak kto┼Ť jest od ciebie lepszy to nie znaczy ┼╝e masz wyzywa─ç jego rodzin─Ö i jego samego. I to jest bardzo irytuj─ůce bo nie wiem jak wy ale jak kto┼Ť mi mam─Ö wyzywa od najgorszych tylko dlatego ┼╝e zabi┼éem go w grze to nie jest dobre zachowanie ...

Moje do┼Ťwiadczenie z Counter Strike:┬á Gra┼éem w cs 1.6 potem w Source i przeszed┼éem pod koniec 2012 roku do cs:go. Z kolegami celowali┼Ťmy na szczyty, najpierw wbite globale a p├│┼║niej przygoda na Faceit.. Paczka si─Ö rozlecia┼éa, ja znalaz┼éem┬ákobiet─Ö wi─Öc cs poszed┼é na bok na d┼éu┼╝ej ni┼╝ 2 lata. Wr├│ci┼éem do grania w cs od dw├│ch tygodni na waszym serwerze gram oko┼éo tygodnia. Nie jest to mo┼╝e du┼╝o por├│wnuj─ůc do innych graczy lecz jestem pewny ┼╝e tych tygodni b─Ödzie du┼╝o du┼╝o wi─Öcej na serwerze je┼╝eli nie b─Ödzie tych problem├│w co opisa┼éem wy┼╝ej.. :)┬á

Co┼Ť o mnie: Wi─Öc nazywam si─Ö Daniel ksywa Makar/Makaron. Jestem pe┼énoletni, mieszkam od 6 lat w Niemczech lecz Polskiego nie zapomnia┼éem jak wida─ç :) (Idealny nie jestem wi─Öc przepraszam za pope┼énione b┼é─Ödy) Chodzi┼éem 2 lata na MMA mia┼éem 8 walk :) Jaki┼Ť czas temu to rzuci┼éem. Dlaczego ? Zacz─ů┼éem chodzi─ç na si┼ék─Ö poniewa┼╝ chc─Ö urosn─ů─ç i zbudowa─ç odpowiadaj─ůc─ů┬ámi sylwetk─Ö plus do tego nabra─ç du┼╝o wi─Öcej si┼éy :) Do tego ta technika kt├│r─ů zdoby┼éem przez 2 lata b─Ödzie dzik :)┬á

Pozdrawiam Daniel ­čśë

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Widzia┼éem ci─Ö na serwerze mo┼╝e z dwa razy. Wiem jeszcze, ┼╝e dosta┼ée┼Ť bana za aimbota, Admin kt├│ry cheatuje ? ┼Ümieszne ┼╝arty. Podanie do zamkni─Öcia

• Haha 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

tak samo cię widziałem z 2 razy na serwerze i jestem na nie 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Masz 7h na serwerze my┼Ťl─Ö, ze to jeszcze za wcze┼Ťnie posiedz z nami d┼éu┼╝ej i wtedy spr├│buj ponownie.

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Gralem z nim chwile i bardzo fajny ziomeczek, a do tego przy podaniu bardzo sie napracowal. Moze dajmy mu szanse pAC na drodze wyjatku? ­čÖé

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

B─Ödzie mu zale┼╝a┼éo to z┼éo┼╝y drugi raz, troch─Ö to nie fair w stosunku do innych poda┼ä, ktore zosta┼éy odrzucone bo mniej grali. B─ůd┼║my obiektywni ja swoich ziomkow nie przepuszczam, bo ich znam. Zreszt─ů kadra nie jest super mala wiec nie potrzeba nam adminow na gwa┼ét.

• Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.