Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ZjaranyMakaron

Podanie o Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ? Nazywam Się Daniel. Chce złożyć podanie o admina ponieważ bardzo mi się spodobała atmosfera i to że grają tam naprawdę miłe osoby :)  Lecz gdy rozmawiam z którymś z graczy a 10 letnie dziecko krzyczy do mikrofonu i wyzywa wszystkich od najgorszych a co najlepsze po 5 minutach afk gra ja Bóg... Jak niema admina to ludzie wychodzą ;/  Serwer dużo na tym traci a moim zdaniem nie powinno tak być.  Gram często o późnych godzinach i z tego co zaobserwowałem o takich godzinach rzadko jest jakiś admin a naprawdę by się jakiś przydał bo wtedy jest najwięcej osób którzy psuja rozrywkę.. jak na 5 graczy na serwerze jest dwóch afk to wtedy ta gra nie sprawia frajdy...
Mam także duże doświadczenie z cs'esem i widzę czasami jak gracze grają na wspomagaczach i myślą że mogą bezkarnie tak grać. Chciałbym także poprawić kulturę i szacunek do innych graczy. Ponieważ tego szacunku bardzo często brakuje jak ktoś jest od ciebie lepszy to nie znaczy że masz wyzywać jego rodzinę i jego samego. I to jest bardzo irytujące bo nie wiem jak wy ale jak ktoś mi mamę wyzywa od najgorszych tylko dlatego że zabiłem go w grze to nie jest dobre zachowanie ...

Moje doświadczenie z Counter Strike:  Grałem w cs 1.6 potem w Source i przeszedłem pod koniec 2012 roku do cs:go. Z kolegami celowaliśmy na szczyty, najpierw wbite globale a później przygoda na Faceit.. Paczka się rozleciała, ja znalazłem kobietę więc cs poszedł na bok na dłużej niż 2 lata. Wróciłem do grania w cs od dwóch tygodni na waszym serwerze gram około tygodnia. Nie jest to może dużo porównując do innych graczy lecz jestem pewny że tych tygodni będzie dużo dużo więcej na serwerze jeżeli nie będzie tych problemów co opisałem wyżej.. :) 

Coś o mnie: Więc nazywam się Daniel ksywa Makar/Makaron. Jestem pełnoletni, mieszkam od 6 lat w Niemczech lecz Polskiego nie zapomniałem jak widać :) (Idealny nie jestem więc przepraszam za popełnione błędy) Chodziłem 2 lata na MMA miałem 8 walk :) Jakiś czas temu to rzuciłem. Dlaczego ? Zacząłem chodzić na siłkę ponieważ chcę urosnąć i zbudować odpowiadającą mi sylwetkę plus do tego nabrać dużo więcej siły :) Do tego ta technika którą zdobyłem przez 2 lata będzie dzik :) 

Pozdrawiam Daniel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem cię na serwerze może z dwa razy. Wiem jeszcze, że dostałeś bana za aimbota, Admin który cheatuje ? Śmieszne żarty. Podanie do zamknięcia

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak samo cię widziałem z 2 razy na serwerze i jestem na nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz 7h na serwerze myślę, ze to jeszcze za wcześnie posiedz z nami dłużej i wtedy spróbuj ponownie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gralem z nim chwile i bardzo fajny ziomeczek, a do tego przy podaniu bardzo sie napracowal. Moze dajmy mu szanse pAC na drodze wyjatku? ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie mu zależało to złoży drugi raz, trochę to nie fair w stosunku do innych podań, ktore zostały odrzucone bo mniej grali. Bądźmy obiektywni ja swoich ziomkow nie przepuszczam, bo ich znam. Zresztą kadra nie jest super mala wiec nie potrzeba nam adminow na gwałt.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.