Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda ktoś obecnie Flasha, Riverdale lub 13 reasons why, albo ma zamiar oglądać któryś z tych seriali? Jak tak, to zapraszam do wspólnego oglądania, można tutaj się zgłaszać.😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. No i tzn ze wpadniesz do mnie i bedziemy razem oglądac???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XD. To raczej chodzi o to, że włączasz sobie z kimś film w tym samym momencie, i piszesz z tą osobą np. na messengerze o tym filmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobry film, to czemu się rozpraszać? No, chyba że nie, temu propozycje. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.06.2018 o 00:21, xyz1337 napisał:

Ogląda ktoś obecnie Flasha, Riverdale lub 13 reasons why, albo ma zamiar oglądać któryś z tych seriali? Jak tak, to zapraszam do wspólnego oglądania, można tutaj się zgłaszać.😛

Wspólne oglądanie? nie wiem jakby to miało wyglądać na odległość 😕

Flash od sezonu 2 to słabizna, o Arrow nie wspomnę które strasznie ssie po świetnym sezonie 2 😕  Ja sobie odpuściłem te pseudo komiksowe seriale, polecam Daredevil bo to chyba najlepsza opcja taka typowo komiksowa, świetne zdjęcia i choreografia walk (słynna scena w korytarzu, nakręcona bez cięć) - zwłaszcza sezon 1. Jeśli chodzi o 13 reasons why, dobry serial ale mnie osobiście wkurzały pewne poczynania bohaterki w sezonie pierwszym, bardzo nielogiczne momentami, jak wejście do jakuzzi z kolesiem o których wiedziała, że zgwałcił tą dziewczynę, albo odrzucanie głównego bohatera żeby koniec końców zepsuć mu psychikę wplątując go w całość i oskarżając o to, że w momencie gdy ona kazała mu spier*alać to on uwaga sobie poszedł. ;d

Więc może lepiej pogadajmy o filmach/serialach tak po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Mati napisał:

Wspólne oglądanie? nie wiem jakby to miało wyglądać na odległość 😕

Pisałem wyżej

Flash od sezonu 2 to słabizna, o Arrow nie wspomnę które strasznie ssie po świetnym sezonie 2 😕  Ja sobie odpuściłem te pseudo komiksowe seriale, polecam Daredevil bo to chyba najlepsza opcja taka typowo komiksowa, świetne zdjęcia i choreografia walk (słynna scena w korytarzu, nakręcona bez cięć) - zwłaszcza sezon 1. Jeśli chodzi o 13 reasons why, dobry serial ale mnie osobiście wkurzały pewne poczynania bohaterki w sezonie pierwszym, bardzo nielogiczne momentami, jak wejście do jakuzzi z kolesiem o których wiedziała, że zgwałcił tą dziewczynę, albo odrzucanie głównego bohatera żeby koniec końców zepsuć mu psychikę wplątując go w całość i oskarżając o to, że w momencie gdy ona kazała mu spier*alać to on uwaga sobie poszedł. ;d

Czemu Flash od 2 sezonu to słabizna? A jeśli chodzi o 13 reasons why, to nie ma być logiczne, tylko żeby się podobało widzowi, więc robią tak, aby była jakaś akcja. Arrowa nie oglądałem to nawet się nie wypowiem. A co sądzisz o Riverdale?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Traceruś napisał:

Mati, zaspoilerowales mi 13 powodow. Dzieki 🙂

Dzięki temu masz 14-sty powód do tego, żeby robić coś ciekawszego  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Traceruś napisał:

Mati, zaspoilerowales mi 13 powodow. Dzieki 🙂

ja Ci powiem tak - zawsze na fan page'ach danego serialu znajdą się ludzie którzy nie oglądali nawet 1 sezonu i zaczynają czytać komentarze pod odcinkiem z sezonu 6 po czym piszą, że HURR DURR czemu spoilerujesz coś co się stało 50 odcinków temu?! ZAWSZE, po prostu kufa ZAWSZE.
Dyskusja się wywiązała odnośnie seriali konkretnych, no to można było się spodziewać spoilerów. A dużo rzeczy nie napisałem, więc spokojnie możesz oglądać, raczej zabawy Ci nie zepsułem.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak pewnie zapomnicie, + tego idzie się domyśleć oglądając serial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chesz z kims cos ogladac to polecam Aplikacje Airtime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.06.2018 o 15:21, Traceruś napisał:

Zepsules, pozdrawiam.

Zartowalem, nie bij

Będę bił :D xyz - ogólnie dużo by pisać, wcześniej się kufa rozpisałem, dałem linki na YT ale chłopaki coś zepsuli i nie da się postów dodać z odnośnikami bo się wykrzacza ;d Nie chce mi się aż tak rozkminiać alee - ogólnie Flash ma dużo nielogiczności, słabe wątki np Caitlyn która próbuje się pozbyć Killer Frost przez ponad sezon po czym, gdy już jej się pozbywa to jednak okazuję się, że ją polubiła :D ... Tak jak w Arrow, brak równowagi jeśli chodzi o wrogów - w jednym sezonie pokonuje Savitara (mega potężny speedster) po czym w następnym ma problem z gościem na wózku)... Iris jest mega irytująca, wystarczy wejść na fan page Flasha na fejzbuku, zobaczyć jak ludzie mają dosyć jej.. Postacie są kiczowate (stroje są jak z jakiegoś balu przebierańców), wątki są strasznie dziecinne (tutaj nie ma co winić twórców bo to The CW , wytwórnia skierowana do młodego widza), ale w takim Daredevilu (mega polecam obejrzeć pierwszy sezon chociaż) to wygląda dużo lepiej, nawet aktorsko ;) No dużo tego, 23 odcinki z czego dostajemy jakieś wątki z dupy o jakiś gorylach itd co jest mało ciekawe.

Weźmy pod uwagę 2 sezon - do czasu gdy, nie wiedzieliśmy kto jest Zoomem było dosyć ciekawie, ale niestety po ukazaniu kim jest Zoom i zaczęciu wątku Caitlyn - Killer Frost zrobiło się mega słabo, wiesz czekasz w napięciu na jakiś zwrot akcji po czym gdy dostajesz go to jest taki "ahaa, no fajnie niby"..

Sezon 3 - mając tak mały budżet i zabrać się za Flashpoint (polecam kreskówkę) to jest chybiony pomysł, a co najgorsze cały Flashpoint trwał 2-3 odcinki (już dokładnie nie pamiętam), potem to już tylko szukanie sposobu jak ocalić Iris... No i znowu 23 odcinki z czego można by zostawić jakieś 12?

Pomijam już fakt, że jest MASA wątków pobocznych które są mega słabe i są zapychaczami byleby ramówkę wypełnić. Wcześniej oglądałem każdy odcinek, teraz tylko jakieś przełomowe odcinki albo finały ;)

A no i taki smaczek dla widzów nie zainteresowanych "tworami" The CW, co robisz gdy widzisz członka ligi zabójców, przed Tobą stoi auto, a ta osoba 2 m dalej? Oczywiście efektowne salto z maski auta, uj wie po co ale fajnie wygląda hehe ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Mati napisał:

Caitlyn która próbuje się pozbyć Killer Frost przez ponad sezon po czym, gdy już jej się pozbywa to jednak okazuję się, że ją polubiła 😄 ... 

No jeśli żyjesz w jednym ciele z osobą, która w każdej chwili może wszystkich pozabijać, nie masz z nią kontaktu, i nie wiesz jak ją powstrzymać to chyba lepiej ją polubić 😛

Tak jak w Arrow, brak równowagi jeśli chodzi o wrogów - w jednym sezonie pokonuje Savitara (mega potężny speedster) po czym w następnym ma problem z gościem na wózku)... 

Ten gość na wózku tak jakby jest super mądry, i oni na początku nie wiedzieli czy to na pewno on, po tym jak się dowiedzieli, to ciężko pokonać kogoś, kto przewidzi wszystkie twoje ruchy, i się na nie przygotuje. Tak jakby element zaskoczenia nie istnieje.

Iris jest mega irytująca, wystarczy wejść na fan page Flasha na fejzbuku, zobaczyć jak ludzie mają dosyć jej.. Postacie są kiczowate (stroje są jak z jakiegoś balu przebierańców), wątki są strasznie dziecinne (tutaj nie ma co winić twórców bo to The CW , wytwórnia skierowana do młodego widza), ale w takim Daredevilu (mega polecam obejrzeć pierwszy sezon chociaż) to wygląda dużo lepiej, nawet aktorsko 😉 No dużo tego, 23 odcinki z czego dostajemy jakieś wątki z dupy o jakiś gorylach itd co jest mało ciekawe.

z Iris to w sumie racja. ale ten serial jest +13, to nie ma się co dziwić, że wszystko dziecinne. Wątki o gorylach nie są z dupy, bo to jest z wcześniejszego sezonu.

Weźmy pod uwagę 2 sezon - do czasu gdy, nie wiedzieliśmy kto jest Zoomem było dosyć ciekawie, ale niestety po ukazaniu kim jest Zoom i zaczęciu wątku Caitlyn - Killer Frost zrobiło się mega słabo, wiesz czekasz w napięciu na jakiś zwrot akcji po czym gdy dostajesz go to jest taki "ahaa, no fajnie niby"..

Zaczęli wątek Killer Frost, bo to chyba ona z tego co pamiętam miała im pomóc w dostaniu się do Zooma, a jeśli nie wiedzieli kto jest Zoomem i gdzie on przebywa, to na co im Killer Frost 😛

Sezon 3 - mając tak mały budżet i zabrać się za Flashpoint (polecam kreskówkę) to jest chybiony pomysł, a co najgorsze cały Flashpoint trwał 2-3 odcinki (już dokładnie nie pamiętam), potem to już tylko szukanie sposobu jak ocalić Iris... No i znowu 23 odcinki z czego można by zostawić jakieś 12?

Próbowali zmieniać przyszłość, więc co 2-3 odcinki próbowali przeinaczyć te akcje z pasku wiadomości, imo Flashpoint był nudny tylko na początku wtedy co Barry tam był, jak z niego wyszedł to w sumie wszystko się kręciło wokół tego Flashpointu, bo chciał uratować Iris przekształcając przyszłość.

Pomijam już fakt, że jest MASA wątków pobocznych które są mega słabe i są zapychaczami byleby ramówkę wypełnić. Wcześniej oglądałem każdy odcinek, teraz tylko jakieś przełomowe odcinki albo finały 😉

A no i taki smaczek dla widzów nie zainteresowanych "tworami" The CW, co robisz gdy widzisz członka ligi zabójców, przed Tobą stoi auto, a ta osoba 2 m dalej? Oczywiście efektowne salto z maski auta, uj wie po co ale fajnie wygląda hehe ;d

Tu akurat racja, od 3 sezonu niektóre odcinki były słabe, ta planeta X była bez sensu. A jak sam mówiłeś, jest to skierowane do młodszej widowni, + jest to trochę komiksowe, więc takie rzeczy jak przeskakiwanie  na masce samochodu są akurat normalne.😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.06.2018 o 11:11, xyz1337 napisał:

No jeśli żyjesz w jednym ciele z osobą, która w każdej chwili może wszystkich pozabijać, nie masz z nią kontaktu, i nie wiesz jak ją powstrzymać to chyba lepiej ją polubić 😛

Ten gość na wózku tak jakby jest super mądry, i oni na początku nie wiedzieli czy to na pewno on, po tym jak się dowiedzieli, to ciężko pokonać kogoś, kto przewidzi wszystkie twoje ruchy, i się na nie przygotuje. Tak jakby element zaskoczenia nie istnieje.

z Iris to w sumie racja. ale ten serial jest +13, to nie ma się co dziwić, że wszystko dziecinne. Wątki o gorylach nie są z dupy, bo to jest z wcześniejszego sezonu.

Zaczęli wątek Killer Frost, bo to chyba ona z tego co pamiętam miała im pomóc w dostaniu się do Zooma, a jeśli nie wiedzieli kto jest Zoomem i gdzie on przebywa, to na co im Killer Frost 😛

Próbowali zmieniać przyszłość, więc co 2-3 odcinki próbowali przeinaczyć te akcje z pasku wiadomości, imo Flashpoint był nudny tylko na początku wtedy co Barry tam był, jak z niego wyszedł to w sumie wszystko się kręciło wokół tego Flashpointu, bo chciał uratować Iris przekształcając przyszłość.

Tu akurat racja, od 3 sezonu niektóre odcinki były słabe, ta planeta X była bez sensu. A jak sam mówiłeś, jest to skierowane do młodszej widowni, + jest to trochę komiksowe, więc takie rzeczy jak przeskakiwanie  na masce samochodu są akurat normalne.😄

no ja wiem, dlatego patrzę trochę z przymrużeniem oka na te produkcję ;d ale po tym co zobaczyłem na Netflixie, to jednak oczekuje po serialu komiksowym czegoś więcej. Jeśli nie oglądałeś Daredevila to polecam:

Dardevil sezon 2 - Kingpin vs Matt Murdoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja wiem, dlatego patrzę trochę z przymrużeniem oka na te produkcję ;d ale po tym co zobaczyłem na Netflixie, to jednak oczekuje po serialu komiksowym czegoś więcej. Jeśli nie oglądałeś Daredevila to polecam:

Dardevil sezon 2 - Kingpin vs Matt Murdoc

A właśnie wczoraj sobie patrzyłem i niezbyt mi się podobało. Chociaż wstęp do 1 odcinka z tym dzieciakiem był mega. Polecam obejrzeć Notatnik Śmierci jak ktoś nie oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi