Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re...
Szukaj wynik├│w w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imi─Ö Albert i mam 18 lat. Aktywnie sp─Ödzam czas na serwerze Grajkowni od paru miesi─Öcy, zauwa┼╝y┼éem wiele os├│b cheatujacych jak i tych kt├│rzy nawzajem si─Ö wyzywaja. Chc─ůc to zmieni─ç a nie kilka razy pisac do innych administrator├│w ┼╝eby wbili na serwer bo kto┼Ť przeszkadza w grze sam chcia┼ébym to za┼éatwi─ç maj─ůc mo┼╝liwo┼Ť─ç dzi─Öki administracji. Co┼Ť o mnie to gram w cs ju┼╝ 3 lata, na wielu kontach gra┼éem og├│lnie to si─Ö zebra┼éo ju┼╝ pewnie z 3k godzin, na Waszym serwerze utrzymuje sie praktycznie ca┼éy czas w +15 topki. Na serwerze w g┼é├│wnym stopniu chcia┼ébym aby wyeliminowa─ç toksyczne osoby ( a graj─ůc kilka godzin dziennie spotykam ich wielu ) jak i cheater├│w. Niestety ale moja wad─ů mo┼╝e by─ç brak do┼Ťwiadczenia, szczerze m├│wi─ůc nigdy nie by┼éem administratorem na serwerze ale kiedy┼Ť musi by─ç ten pierwszy raz, prawda? ­čÖé

• Thanks 3

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

sam go zachecalem aby podanie napisal, ktos ma cos przeciwko aby zostal adminem? ­čśë

• Thanks 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

ja jestem za 

• Thanks 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
38 minut temu, haerde napisał:

sam go zachecalem aby podanie napisal, ktos ma cos przeciwko aby zostal adminem? ­čśë

Tak, już widze jak ktokolwiek sprzeciwia sie woli Gomeza 

Edytowane przez Moonshine
  • Like 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Pewnie ostatnio czystki zrobilem i jest miejsca troch─Ö wi─Öc my┼Ťl─Ö, ze nie trzeba przedluzac. My┼Ťl─Ö, ze @Shiawase sie nie pogniewa­čśŐ. Zg┼éo┼Ť si─Ö do mnie na pw albo Steam po dalsze informacje.

• Thanks 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.