Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Krakowianka

Krakowianka i jej małe bejbi - koszulki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałabym zrobić zrobić sobie i mojej małej jakieś ciekawe zdjęcia w koszulkach z naszymi imionami (ewentualnie jakimś ciekawym/śmiesznym napisem),

jedyne czego potrzebujemy to jakiś szablon czy jak to można nazwać... hmm, po prostu plik, który pobiorę sobie na pendrive i tutaj na miejscu sobie te koszulki zamówię. 

Wymagania? Jeśli ktoś chciałby w ogóle mi pomóc, to chciałabym motyw grajkowni przy naszych imionach/napisie.  

Mama Krakowianka to oczywiście Agnieszka, córka ma na imię Laura.  :classic_love:

Jakby ktoś chciał się pobawić w grafika i jakoś ciekawie ten napis wykonać to niech da mi znać. Będę wdzięczna jeśli ktoś znalazłby chwilke czasu, którego mi teraz bardzo, ale to baaaaardzo brakuje. : ( 

Pozdrawiamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się uporam z Illustratorem to zobaczę co da się zrobić. Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo mój grafik jest dość napięty także ?

http://jonekgx.cupsell.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
W dniu 28.10.2018 o 16:29, Krakowianka napisał:

Cześć

Chciałabym zrobić zrobić sobie i mojej małej jakieś ciekawe zdjęcia w koszulkach z naszymi imionami (ewentualnie jakimś ciekawym/śmiesznym napisem),

jedyne czego potrzebujemy to jakiś szablon czy jak to można nazwać... hmm, po prostu plik, który pobiorę sobie na pendrive i tutaj na miejscu sobie te koszulki zamówię. 

Wymagania? Jeśli ktoś chciałby w ogóle mi pomóc, to chciałabym motyw grajkowni przy naszych imionach/napisie.  

Mama Krakowianka to oczywiście Agnieszka, córka ma na imię Laura.  :classic_love:

Jakby ktoś chciał się pobawić w grafika i jakoś ciekawie ten napis wykonać to niech da mi znać. Będę wdzięczna jeśli ktoś znalazłby chwilke czasu, którego mi teraz bardzo, ale to baaaaardzo brakuje. : ( 

Pozdrawiamy 

Urosły Ci bimbały podczas ciąży? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, dobry jest nie? xD taki troche nie tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
12 godzin temu, haerde napisał:

Wtf mati?

z ciekawości pytam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.10.2018 o 17:56, Krakowianka napisał:

Nie no, Seba. Ja tu serio pytam :classic_biggrin: czy jest na sali grafik? ?

Serio odpowiadam.

1 godzinę temu, Mati napisał:

z ciekawości pytam ?

Pewnie chce porównać do swoich, co za problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
18 godzin temu, *(Seba)* napisał:

Serio odpowiadam.

Pewnie chce porównać do swoich, co za problem.

nom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi