Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Akerk

Ban NA KOMPLETNE NIC ! ( pls degrad )

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na servie, Yogi  wbija i gramy se i gdy od zginął od razu co powiedział to debile jak to kryjecie ( jakoś tak ). Gramy gramy i jakiś typ wbił i cały czas mnie wyzywał niewulgarnie i wulgarnie, i trwało to tak z 5 min. I po chwili Yogi gada że albo się uspokoję albo muted, kur.. przecież nic nie wyzwałem i itp. I wtedy gdy to powiedział to tak cicho śmiechnołem  a on coś tam powiedział i dał mi bana na 20 min ZA NIBY OBRAŻANIE ADMINA MIMO ŻE TYLKO RAZ MU COŚ POWIEDZIAŁEM ŻE GRAM NA SCROLLU I TYLE. Proszę o degrada dla niego bo to nie pierwszy raz gdy od się wkurwia i wyzywa bo ginie. Nie rozumiem że Krecik, Bagietka czy Shiawase są normalni i ogarnięci a taki Yogi jest nadpobudliwy i tak toksyczny. Mam nadzieje że rozpatrzycie to zgłoszenie jak najbardziej na +. A i jak by się to przydało to miało miejsce 10.27 godz. ok. 13:00 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byłem na serwie w tym czasie i little go nie wyzywał a ktoś wyzywał littla i little  mówił żeby go nie wyzywał i się uciszył a yogi dał bana littlowi więc proszę o wyrzucenie yogiego z grona adminów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

L 10/27/2018 - 13:04:31: [basebans.smx] "M5 YOGI {BMW SYNDYKAT}<379><STEAM_1:0:102579421><>" banned "little gocus<365><STEAM_1:1:213788637><>" (minutes "0") (reason "20min obraza admina i nie stosowanie sie do polecen admina")

Czekamy na odpowiedź Yogiego, kazdy medal ma dwie strony jak bedzie trzeba to więcej logów wyciągne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, pAC napisał:

(minutes "0") (reason "20min obraza admina i nie stosowanie sie do polecen admina")

Yogi sie chyba machnął ? Jak widać na logach jest 0 zaraz po tym 20min. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W powodzie jest 20 min w banie 0, dlatego dostanie UB zaraz.

Podaj mi swoje STEAM:ID

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.