Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pAC

Konserwacja serwera oraz co dalej...

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie trwają prace nad serwerem w celu wyeliminowania wszelkich niedogodności związanych z płynnością serwera. Jak już pewnie zauważyliście można odczuć trochę wyższy komfort gry, ale do pełnej satysfakcji z grania jeszcze trochę. Nie mamy zamiaru przewracac serwera do góry nogami więc nie musicie się obawiać, ze zaraz będzie zasypany masą nowych pluginow chcemy ograniczyć sie tylko rzeczy najpotrzebniejszych. 

3 mapy znowu powrócą yeeeey... jak zwykle znajda sie eksperci, którzy napiszą "byly juz zobacz nikt nie grał, na co to komu" i tak masz rację, ale trzeba zmian i myślę, ze będzie spadek liczby graczy, ale sie odbijemy z nowymi graczami.

Admini tutaj myślimy nad pewną kwestia, ponieważ wiele razy zdarzają się sytuacje w podaniach, ze gracz ma za mało lat i ten wymóg jest trochę krzywdzący, bo i tak przyjmujemy jednego co spełnia, a drugi juz odpada. Sam też zaczynałem w młodym wieku i rozumiem, ze dla nich to jest "coś", a nie oszukujmy się w csgo gra wielu młodych graczy w tym na naszym serwerze. Dlatego niedługo pojawi się opcja także dla tych, którzy są trochę młodsi, ale to nie oznacza że będziemy przypuszczać każdego, bo gra na naszym serwerze nadal najwyższym priorytetem będzie zachowanie kultury co młodym często sprawia problem. Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało możecie je tutaj zadawać oczywiście w sprawie serwera.

Pozdrawiam i mam nadzieję widzimy się na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnością na serwerze się nie przejmujcie. Na reklamę chętnie przeznaczę z 200-300 PLN. Kwestią jest tylko utrzymanie nowoprzybylych ludzi na serwerze, a od tego są admini oraz community ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer jutro będzie zamknięty z powodu konserwacji, postaram się go odpalić jak najszybciej.

Pozdrawiam

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi