Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Joker

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Paweł na serwerach jestem znany jako Joker ツ, chciałbym ubiegać się o stanowisko Administracyjne gdyż  pierwszy raz wszedłem na serwer to miła  atmosfera ze strony graczy i administracji i przekonało mnie to że na serwerze nie ma Pay2win ponieważ na serwerze powinien liczyć się skill a nie pieniądze wszystko za ciebie zrobią posiadam 16 lat i przeszedłem mutację .

W csa 1.6 zacząłem  grać jak miałem 5 lat, wszystko dzięki moich braci uczyli mnie grać w cs i za to im dziękuje. W CS:GO zacząłem grać w 2014 r i posiadam 3,763 godzin i wiem jak rozprawić sobie z  osobami którzy cię prowokują lub obrażają nie możesz się ugiąć żeby tobą miotali to się zdarza nawet na serwerach jak gram w wolnym czasie na Grajkowni i nie ma adminów to dużo jest takich osób co pasowało by im skrócić swobodę 

Dlaczego ja ? : Na serwerze Grajkownia spędziłem dużo czasu poznałem miłych ludzi i znam większości graczy. Chciałbym spróbować swoich sił jako admin gdyż adminem byłem raz i to na wspólnym koncie z bratem i wiem co się z tym je 

Myślę że swój wniosek o admina napisałem dobrze a jak są jakieś błędy proszę o wskazanie z góry dziękuje  😄

Pozdrawiam 

Paweł

Edytowane przez Joker
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierzcie jak leci, chociaż będzie komu grać na tym serwerze. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.