Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Joker

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Paweł na serwerach jestem znany jako Joker ツ, chciałbym ubiegać się o stanowisko Administracyjne gdyż  pierwszy raz wszedłem na serwer to miła  atmosfera ze strony graczy i administracji i przekonało mnie to że na serwerze nie ma Pay2win ponieważ na serwerze powinien liczyć się skill a nie pieniądze wszystko za ciebie zrobią posiadam 16 lat i przeszedłem mutację .

W csa 1.6 zacząłem  grać jak miałem 5 lat, wszystko dzięki moich braci uczyli mnie grać w cs i za to im dziękuje. W CS:GO zacząłem grać w 2014 r i posiadam 3,763 godzin i wiem jak rozprawić sobie z  osobami którzy cię prowokują lub obrażają nie możesz się ugiąć żeby tobą miotali to się zdarza nawet na serwerach jak gram w wolnym czasie na Grajkowni i nie ma adminów to dużo jest takich osób co pasowało by im skrócić swobodę 

Dlaczego ja ? : Na serwerze Grajkownia spędziłem dużo czasu poznałem miłych ludzi i znam większości graczy. Chciałbym spróbować swoich sił jako admin gdyż adminem byłem raz i to na wspólnym koncie z bratem i wiem co się z tym je 

Myślę że swój wniosek o admina napisałem dobrze a jak są jakieś błędy proszę o wskazanie z góry dziękuje  ?

Pozdrawiam 

Paweł

Edytowane przez Joker
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.