Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Akerk

Ban perm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,  dowiedziałem się od kolegi że dostałem 1 bana na 10 min. okej, więc wchodzę po tym czasie i gram sobie ale chciałem pograć bardziej na poważnie i zmutowałem wszystkich żeby mi nie przeszkadzali. I gram gram aż tu nagle dostaje bana, i kolega pisze że perm, a przypominam że tylko grałem. I kolega pisze że dostałem za ghosta itd. że za info, ts czy coś. A jedynie kiedy ostatnio rozmawiałem  z kimś w csgo to był pewien gracz  Romcio (fangapl na stronie) i wtedy grałem z nim 1vs1. Więc ja się pytam za co ten ban. A i niemam niczego do komunikacji na komputerze oprucz steam. Proszę o prawdziwe uzasadnienie bana lub o unbana. To tyle dizenkuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za nic dostal bylem na ts

ja nie dawalem im muta wszystko syszalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

[16:33]
#lubie gacusia i wodke #:
    ej kurwa daj unbana gacusiowy bo ci zajebie

[16:38]
    x
    dd
    xd
    xd
    od gacusia

[16:39]
M5 YOGI {BMW SYNDYKAT}:
    dawaj
    dostal 10min
    niech sie cieszy ze za wh nie dostal albo za zabawe w admina

[16:40]
    jeb sie od niego

M5 YOGI {BMW SYNDYKAT}:
    w tym momencie leci ss z tej rozmowy a ty dostajesz bana za dawanie mu info na ts

nie na ts
    stam

[16:41]
M5 YOGI {BMW SYNDYKAT}:
    no to papaps

[16:41]
    steam
    sory
    ban
    ban
    ban
    ban
    ban
    ban
    ban
    ban
    ban
    :csgo_dead:
    noob

[16:56]
    Grajkownia.com
   http://grajkownia.com

Grajkownia.com

Grajkownia.com
tyle z mojej strony pozdrawiam admin YOGI plus ludzie na czacie pisali że jeden z nich ma WH wchodze na specta obserwuje i lecą specjalnie rzucone flesze na swoją drużyne i chce dodać że to nie była pierwsza taka sytuacja a to wyżej to kopia rozmowy ze steam z pogruszami w moją strone. little gacus czy tam gocus wpisywał w czat komendy adminowskie nie raz sam widziałem udawał admina w spekcie i trolował mnie jako admina 

Edytowane przez m5yogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to moja wina że kolega tak napisałem ? ja pisałem o co chodzi żeby ciebie się zapytał o co chodzi i tyle. Przepraszam za niego że cie wyzywał itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Fangapl napisał:

i yogi ma haxy widzialem  

udowodnij mi że mam haxy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

m5Yogi ma racje, wjechałeś z tekstem   ,,ej kurwa daj unbana gacusiowy bo ci zajebie" , następnie ,,jeb sie od niego". Admin może podejść z tym poważnie lub nie. Jak widać Yogi podszedł poważnie. A co do cheatów Yogi jest czysty :). A zresztą podawanie info jest zabronione.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Za co on w końcu dostał bana?

2. Kto kogo obrażał?

3. Dlaczego ten co obrażał bana nie dostał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostał bana za pisanie sb info z kolega na steam ze np kto z czyjej druzyny gdzie jest. On obraził mnie pisząc na steam. Obydwaj dostali bana za podawanie sb info na steam co do swoich drużyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Krecik napisał:

m5Yogi ma racje, wjechałeś z tekstem   ,,ej kurwa daj unbana gacusiowy bo ci zajebie" , następnie ,,jeb sie od niego". Admin może podejść z tym poważnie lub nie. Jak widać Yogi podszedł poważnie. A co do cheatów Yogi jest czysty :). A zresztą podawanie info jest zabronione.

Wiesz kilkuletnie doświadczenie z pt jak ci mówiłem robi swoje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Krecik napisał:

A zresztą podawanie info jest zabronione.

Co to za chore czasy? za 1.6 się tak robiło i nikt nie robił z tego powodu problemów ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

StiG no ale wiesz. Gracze mogą ziomeczka podejrzewać o WH i sie denerwują. Zrozum też sytuacje graczy. Wbija 2 typków na serwer i dają sobie info. Inni gracze grają uczciwie a oni mowia sobie gdzie sa przeciwnicy lub sojusznicy. Dla mnie jest bezsensu takie coś.

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli dostałeś bana na kilka minut lub godzin zapewne już to minęło, jeżeli perm zgłoś się do mnie na steam dostaniesz ub: steamcommunity.com/id/Deniol1

Jutro pojawi się odpowiedni temat na forum adminów, dotyczący tego jak ktoś gada przez ts3. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.