Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Krecik

Ponowne Podanie vKrecik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, jestem Łukasz i mam 15 lat.  Składam ponownie podanie ze względu, że gdy jestem na serwerze widuje dużo osób wyzywających , cheatujących.  Jestem aktywnym graczem w szczególności dużo czasu poświęcam na spędzanie grając w CS a głownie na serwerze only mirage. Uprawiam różne sporty np piłka nożna ale najbardziej lubię piłkę nożną i kocham jeździć na rowerze po górskich scieżkach. Mam sporą wiedze , dośwadczenie jako Administrator nie tylko cs;go ale ,również Administratora Forum. Gdy miałem 10 lat zacząłem grać w najpopularniejszego cs 1.6. W wieku 12 lat Znalazłem tam serwer JB ( JailBreak ) gdzie po grania rok na serwerze złożyłem swoje 1 podanie na admina. Niestety za pierwszym razem sie nie powiodło. Za 2 razem brakowało adminów, więc mnie przyjeli. Miałem tam dużo pracy w szczególności z osobami wyzywającymi ale mniejsza o to. W wieku 13 lat kupiłem CS:GO i poświęcałem tej grze prawie cały swój czas ( Uzależnienie hah :) ) Po roku ponownie złożyłem podanko na serwerze FFA gdzie pozniej zostałem opiekunem. Na serwerze chcialbym w głownym stopniu wprowadzić, porządek i miłą atmosfere. Dużo osób mnie kojarzy i moge nawet powiedzieć, że  ,,Lubi". Gram na serwerze już z dopre 1.5 miesiące ( Nie wiem czy nawet już 2 ).  Mam nadzieje, że sprawdze się na stanowisku admina. Oczywiście znam podstawowe komendy SourceModa bo to podstawa Administratora. 

Edytowane przez Krecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ Aktywność 

- Sranie mi o wypowiedź -,- (Następnym razem dostaniesz w łeb za takie coś)

- Jakby powiedzmy z głosu bo nie będą Cię za bardzo brać jako 'dorosłego' gracza

Pomimo wszystko jestem na tak bo taka aktywność jest tym co nam trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajmu mu szanse i tak teraz mało adminów widać (w tym i ja) takze przyda się. Jak cos kick i po problemie 🙂

Fajnie, ze sie tak rozpisałeś +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bym mu dał na próbę. Często gra, wysoko w rankingu jest. Z tego co widziałem to ludzi upominał słownie to można dać mu trochę większej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, to jak już jonek popiera to znak, że coś jest na rzeczy :D

Osobiście dałbym mu szansę. Ostateczna decyzja należy do Shiawase.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admina zabiera się tyle samo czasu co daje w razie czego 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisał niejednokrotnie na SB między 12 a 16, że brakuje adminów,. Przyda się ktoś kto gra w takich godzinach. 

Niech ktoś sprawdzi jego zgłoszenie. Jeśli typ którego zgłosił w skardze był odjebany to ma kolejnego plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od przybytku głowa nie boli. Jestem na tak pod warunkiem, że serwer stanie na nogi ecks de

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.