Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jonek

Misja: zrobić porządek

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak... Przyszła i na mnie pora co bym złożył wniosek o powołanie na stanowisko administratora grajkowego serwera. Podczas gry często obserwuję niekulturalne poczyniania graczy, przeważnie tych najmłodszych. Może nie gram 24/7, ale jeśli mam wolną chwilę to wjeżdżam by się nieco pobawić. Wtedy też widzę jak się te młode pimpusie wyzywają i dobrze by było to im skrócić, chociażby od słownych upomnień po wyciszenia, aż po krótkie banicje. Najgorsze jest to, że zacząłem zauważać ludzików, którzy widzą więcej niż powinni. To też warto by było przykrócić :) 

Jeżeli chodzi o mnie to... administrowałem wieloma serwerami CS 1.6. Od zwykłego pilnowania gry po całą organizację serwera czy też nawet multigamingu. Administrowałem też swego czasu dużo serwerami Role Play w GTA San Andreas Multiplayer i tam w przeciwieństwie do csgo nie było graczy online na serwerze 17, a 170 i trzeba było sobie radzić. Natomiast teraz w globusie nie mam wysokiej rangi, bo nie zależy mi na tym, ale stawiam na zabawę i zdrową rywalizację bo chyba, o to w grach przede wszystkim w tym chodzi. Mam tam możliwość oceniania dem z overwatch'a, a samych wygranych meczy niedługo dobiję do 700, więc jakieś doświadczenie meczowe posiadam. Nie wliczając w to godzin gry na 1.6. Nie płaczę jak ktoś mnie ubije bo wiem, że albo był na lepszej pozycji, albo jest lepszy, albo ma farta : D Jednakże potrafię odróżnić dobrych graczy od tych co latają z nadludzkimi siłami. Na sourcemodzie to zbytnio siedziałem, ale z tego co zdążyłem zauważyć to za wiele nie różni się to od komend amxx'a czy nawet samp'a. Także dam sobie z tym z pewnością radę.

Lat mam wystarczająco dużo, ci co mnie nie znają to tak... jestem pełnoletni. Stara gwardia powinna mnie kojarzyć jeszcze z serwerów 1.6. Poza graniem to prywatnie tworzę czasami muzykę, grając na gitarze. Uprawiam też sztuki oraz sporty walki, i prężnie działam w jednym z tego typu klubów. Ostatnimi czasy bardzo zacząłem interesować się militariami i strzelectwem taktyczno-bojowym.

Także tego... liczę zatem na pozytywne rozpatrzenie wniosku :)
Pozdrawiam,

Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie powinno wyglądać podanie, aż podepnę do tematu ze wzorem podania :). Dzięki Jonek!

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.