Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
haerde

Propozycja nowej skórki - prośba o feedback

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Otrzymałem dzisiaj od grafika dwie propozycje graficzne. Jak sie oceniacie? Co byście zmienili/dodali etc? ?

grajkownia2.png

grajkownia.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? Standardowy skin z ramkami i zmienionymi kolorami to wszystko na co go stać? ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS. Miejcie na uwadze, że jesteśmy ograniczeni pod względem układu i sugestie bardziej kierujcie na kwestię wizualną. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, don_gustavo napisał:

PS. Miejcie na uwadze, że jesteśmy ograniczeni pod względem układu i sugestie bardziej kierujcie na kwestię wizualną. ?

Układ można sobie dowolnie zmienić więc nie sądzę by to było jakimś ograniczeniem. To co jest na tych screenach to można uzyskać na tym skinie domyślnym, tym który jest, po ok 15min siedzenia nad css więc sorka ale do mnie to nie przemawia ani trochę a jest wręcz tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolorystyka mi odpowiada to na plus, ten drugi tak jak wyżej napisane rożni się tylko tymi paskami dodanymi i jeszcze może jakieś szczegoly, ktorych nie zauwazylem. Myślę, że na start może być, ale tak jak napisał Tribal szału to nie robi, wygląda jak default skin z malymi przerobkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem dokładniejsze info, będzie przygotowywany nowy layout, który nie będzie wyglądał jak default :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi to tę sferę estetyki, to mam nadzieję że wersja mobilna będzie ładnie śmigać. Ale jeśli chodzi o całokształt, to możecie usunąć Greena. xD

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Head banner można tez zmienić taki oklepany motyw z terrorystą, wiem że nie ma grafika ale można coś innego wstawić albo przerobić jakiś trochę i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Napisano (edytowane)

Wg mnie brakuje jakiegoś logo bardziej wysublimowanego ;d Bo teraz to co? Czcionka i kolor zmieniony ;d Ja bym widział jakieś okrągłe z motywami z gier, np wystający kałasznikow, jakoś wkomponowane G i coś jeszcze oprócz tego kałaszka, bo to ma być ponoć forum nie skupione tylko na CSie, więc może ktoś coś wymyśli , może jakoś zmyślnie narysowana klawiatura? ;d Albo okrąg, z taką ramką w środku G i dwa wystające kałach + M4 jedno w lewo drugie w prawo pod kątem. Taki luźno rzucony pomysł

No i bym wywalił tego terrorystę z góry, bo słabo to wygląda, ewentualnie dał narysowaną przez kogoś ręcznie i obrobioną w programie jakąś grafikę, może taką karykaturalną trochę jak z kapitana bomby ;d albo jak z counter-strike.pl bo to chociaż trochę oryginalniej wygląda od tych masowo robionych stronek z serwerami cs

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logo będzie kompletnie inne, to jest placeholder. Może właśnie pójść w retro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawcie cokolwiek byleby juz to forum nie wyglądało jak elektroda.pl XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Prawilny napisał:

Ustawcie cokolwiek byleby juz to forum nie wyglądało jak elektroda.pl XD

Temat wałkowany wiele razy. Nie umiesz czytać i skorzystać z opcji szukania. Warn. Zamykam. xD

A tak serio to wszystko w swoim czasie, czekaj cierpliwie.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego cały czas pchacie się w pomarańczowy kolor?

Kiedy zostanie wprowadzona nowa skórka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, może czas zmienić ten tygrysi motyw na coś bardziej innowacyjnego? W końcu to nie jest już ta sama Grajkownia, więc można się pokusić o jakieś inne sympatyczne zwierzątko. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż to. Ja proponuje pampasowca. Bardzo ciekawe i innowacyjne zwierzątko. Zróbmy ankiete w ogóle może o zwierzątkach w logo Grajkowni, hmm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najchętniej poszedłbym w zupełnie innym kierunku i stylistycznym i kolorystycznym ale co będzie to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że to forum dla alkoholików i narkomanów, to może jakieś wzorki nawiązujące do tematu? ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafik robi inną skórkę, w klimacie GUI CS:GO, wersję v1 będę mieć w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, haerde napisał:

Grafik robi inną skórkę, w klimacie GUI CS:GO, wersję v1 będę mieć w poniedziałek.

Ale masz na myśli aktualne - póki co - gui czy to nowe gui o nazwie Panorama? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.