Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Prawilny

Siemaszko wariatko co u Ciebie słychowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Weźcie wyrzućcie kryteriów wiek powyżej 16 lat ponieważ

a) Chyba większość osób zaczynała grać w CSa za małolata. W sumie to 16 latek grajacy po 3h dziennie w csa jest mniej przykry niż 25 latek marnujący na to czas 😄 Jak ktoś w wieku 15 lat się nie nadaje bo ma nasrane w głowie to w wieku 16 lat będzie miał te same wióry. 

b) Przepis stosujecie tak jak Wam się chce:

-> Podanie Krecika odrzucone bez głosów TAK/NIE w kilkanaście godzin z powodu wieku

-> Podanie gościa, który ma 15 lat przechodzi sobie spokojnie z pełną aprobatą społeczności. Co w sumie pokazuje, że mało kto zgadza się z tym zapisem.

Także zapis 

"Wymagamy natomiast abyś miał skończone przynajmniej 16 lat, kojarzył jak obsługuje się SourceMod i po prostu pograł z nami trochę."

wystarczy zmienić na 

"Dobrze byłoby gdybyś miał skończone 16 lat, kojarzył jak obsługuje się SourceMod i po prostu pograł z nami trochę.\

Pozdrawiam ciepło

Adaś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie instytucja Panstwowa ziom. Adminów przyjmujemy według swojego uznania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adas się oburzyl, bo nie ma 16 i nie może złożyć podania😂

Pewne osoby sa bardziej ogarniete jak na swój wiek, gram i widzę różnice serio mogę tak od ręki podać kilka przykładów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, haerde napisał:

To przynajmniej nie dopierdalajcie  postów, że wiek dyskryminuje kandydatów. Odrzucacie ziomka, który ma 15 lat, sugerując mu, że jest za młody, a przyjmujecie kolejnego, który jest w takim samym wieku. Gdzie tu sprawiedliwość i jakaś konsekwencja działania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, haerde napisał:

A no to wypierdolmy wszelakie regulaminy skoro i tak decyzja zleży od tego którym pośladkiem najpierw usiadłeś na deskę 😄

Albo wyrzućmy wiek jako kryterium obowiązkowe ( to lepsza wersja), albo pilnujmy się żeby przyjmować tylko po 16 roku życia (obowiązkowo skan legitymacji szkolnej XD )

Pozdrawiam jeszcze cieplej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ` StiG .! napisał:

To przynajmniej nie dopierdalajcie  postów, że wiek dyskryminuje kandydatów. Odrzucacie ziomka, który ma 15 lat, sugerując mu, że jest za młody, a przyjmujecie kolejnego, który jest w takim samym wieku. Gdzie tu sprawiedliwość i jakaś konsekwencja działania? 

Problem ktory tu powstal wynika z Waszego błędnego zalozenia, ze tamto podanie odrzucilem patrzac na pole wiek. Otóż moi drodzy patrzyłem na treść tego podania i po prostu go nie kupiłem. Jeśli Ciebie Prawilny przekonuje to widocznie mamy inne podejscie/standardy.

Pozdrawiam przecieplutko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Prawilny napisał:

A no to wypierdolmy wszelakie regulaminy skoro i tak decyzja zleży od tego którym pośladkiem najpierw usiadłeś na deskę 😄

Ale przecież nie ma żadnych regulaminów Nawet głównego ogólnego czy chociażby serwera, istna samowolka. Na Grajkowni nadal jak w lesie. XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno mi przyszlo do glowy, bo pewnie niektorzy zauwazyli, ze znikl szablon podania. To rownie nie bez przeczyny. Jak komus zalezy to swoje podanie przygotuje oryginalne. Moge sobie na to pozwolic, bo nie zalezy mi aby przepchac n ilosc dzieciakow na admina, skasowac od nich po pare zlotych i w konsekwencji wyjebac. Zalezy mi za to na fajnej ekipie, a nie grajac duzo na serwerze podanie oceniam po opinii adminów i tresci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuwa to forum o CSie, po co Wam regulaminy ktorych i tak nikt nie przeczyta? 😄 Kieruje sie zdrowym rozsadkiem i zaufaniem do swoich adminow.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oskarze, kolego sympatyczny. Nie wiem czym się kierowałeś, ale mogę wnioskować to po Twojej odpowiedzi, w którym jako jedyny powód wskazałeś wiek:

"Obawiam się @Krecik, że możesz być za młody 🙂"

Aczkolwiek mam gdzieś tego krecika (dosłownie też mnie cisnie)

Temat nie rozchodzi się o żadne personalia. Tak po prostu po koleżeńsku zaproponowałem, ażeby zmienić bezsensowny i niezbyt stosowany zapis ! 

Pozdrawiam najcieplej 

@UP Stig

A weź nie pierdol Panie jak są wymagania odnośnie wieku i zacytowałem to

@UP Hearde czy jakos tak 

No brak wzoru git, to teraz wypierdol wymaganie 16 lat, którego i tak przeciez nei jestes w stanie sprawdzic i swiat kreci sie dalej lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Prawilny napisalem tak odwolujac sie do dojrzalosci tego ziomeczka (wnioskowalem po body podania), a nie wieku. Dzieki tak czy siak za zainteresowanie tematem, mam kilka pomyslow na drobne usprawnienia tematu o rekrutacji dzieki temu ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, ` StiG .! napisał:

Odrzucacie ziomka, który ma 15 lat, sugerując mu, że jest za młody, a przyjmujecie kolejnego, który jest w takim samym wieku. Gdzie tu sprawiedliwość i jakaś konsekwencja działania? 

Ale kolega @Ksiądz Paweł napisał, że skończy w październiku 16 lat, więc rocznikowo ma te 16 lat.

A kolega @Krecik nic o tym nie wspomniał, więc równie dobrze może być rocznik 03 i mieć 14 lat, lecz pisać, że 15 bo "rocznikowo".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Shiawase napisał:

Ale kolega @Ksiądz Paweł napisał, że skończy w październiku 16 lat, więc rocznikowo ma te 16 lat.

A kolega @Krecik nic o tym nie wspomniał, więc równie dobrze może być rocznik 03 i mieć 14 lat, lecz pisać, że 15 bo "rocznikowo".

No więc właśnie! Albo do podania prosimy o dowód osobisty/legitymację/paszport z datą urodzenia, albo traktujemy wiek jako przywilej, a nie wymóg konieczny do uzyskania posady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej IMO, fajnie by było gdyby użytkownik pisał datę urodzenia 😉

Przenoszę temat do działu pogaduchy 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze moja dyskusja z Prawilnym i Stigiem temat wyczerpala 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.