Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
叢林之王

Skarga na ¥ung Loli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Dostałem muta od ¥ung Loli  za bycie toksykiem niedość że mnie obraził cytuje ''Oszust'' to jeszcze uwierzył jakiemuś randomowi z którym nawet

na tym serwerze się nie zetknąłem sam mute był bezpodstawny brakowało mu dowodów i tę czułe słówko ''Oszust'' po prostu przelało czarę goryczy

sam administrator wydaje się pozytywny i jakiś taki nowy ale skarga no niestety musi być mam nadzieję że się poprawisz i  następnym razem zanim

uwierzysz jakiemuś dzieciakowi zechcesz bazować się na faktach a nie wybajdurzyonych dzieciakach 

Mam nadzieję że sprawa się zakończy dla nas obu dobrze i do tego że następnym razem pomyślisz zanim coś zrobisz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dostales muta za wyzywanie ludzi i bycie nadmiernie toksycznym zgadza sie.

nie przypominam sobie zebym ciebie nazwal "oszust" ale pamientam ze cie nazwalem "klamca".

Jezeli to ze jestem niby "nowym adminem" mial byc cios w moja strone, to sie nie martw i tak nie poczulem. Wydaje mi sie ze jakos sie zdenerwowales po tym jak ci dalem tego muta i zaczeles mnie defensywnie atakowac tak ladnie opisywac mnie jako dupka itp. ale po co cie tez znowu dac muta jak widac ze sie nic nie nauczyles ^^.

a poraz ostatni ci to wytlumacze, ja doalczylem na serwer i nie wiedziales ze jestem w twojej druzynie a ty wyzywales ludzi ze nie puszuja czy cos i wyzywales jakiegos dzieciaka bo ci pyskowal czy cos nwm tam doslownie ale slyszalem.

ja tezbym tak chcial ale watpie zebys sie znowu czegos nauczyl jak widac ze nie masz checi.

tak jak sam mowiles.

11 minut temu, 叢林之王 napisał:

pomyślisz zanim coś zrobisz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.