Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jonek

Strzelanie z prawdziwej broni palnej

Rekomendowane odpowiedzi

Taka najszła mnie myśl... ciekaw jestem ile osób z Was strzelało już prawdziwej broni palnej. Nie chodzi mi o wiatrówki, asg, a o typową ostrą amunicje. Wbrew pozorom nie jest to jakiś temat ciężki do ogarnięcia bo wystarczy jakieś 100zł z instruktorem, żeby poczuć tej fajnej adrenalinki. Zatem czy jest tutaj ktoś, kto miał przyjemność strzelić parę razy chociażby z glock'a 17? :) Jeżeli chodzi o mnie to zaczynam z tym przygodą i powiem, że wkręciłem się w temat ostro...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Glock 17 to pikus, glock 40 lepsiejszy, mimo wiekszego i odczuwalnego odrzutu to jednak stzela sie z niego przyjemniej. Beretta super. Te nowe maja juz dobrze zrobiony tlumik odrzutu i odprowadzanie gazu ale nadal maja kopa. Dgl nie bralem nawet do lapy bo to bron dla pedziow ;) Przyjemnie tez sie strzela z petki. Lekki, mozna strzelac bez obaw o rozwalenie reki. Colt 1911 ma jebniecie wieksze niz sie spodziewalem i myslalem. Ale wersja nowoczesna i tuningowana jest duzo duzo lepsza. Z dlugiej tez strzelalem. Ale z telefonu nie chce mi sie klepac elaboratu o tym wiec moze kiedys opisze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z digla to aby widziałem obok jak ktoś strzela i ciekawie to wyglądało : D colta nie miałem w ręce jeszcze. Z Walthera P99 to wydaje mi się, że lepiej tym rzucać. Glock 17 to taka pukaweczka spoko na start. Z mosina troche waliłem, to te coś takie niewygodne, że ja nie wiem jak z tym latali na WŚ. Ze szturmowych to AK47, Beryl, M4 i MSBS Grot :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, TriBal napisał:

Glock 17 to pikus, glock 40 lepsiejszy, mimo wiekszego i odczuwalnego odrzutu to jednak stzela sie z niego przyjemniej. Beretta super. Te nowe maja juz dobrze zrobiony tlumik odrzutu i odprowadzanie gazu ale nadal maja kopa. Dgl nie bralem nawet do lapy bo to bron dla pedziow 😉 Przyjemnie tez sie strzela z petki. Lekki, mozna strzelac bez obaw o rozwalenie reki. Colt 1911 ma jebniecie wieksze niz sie spodziewalem i myslalem. Ale wersja nowoczesna i tuningowana jest duzo duzo lepsza. Z dlugiej tez strzelalem. Ale z telefonu nie chce mi sie klepac elaboratu o tym wiec moze kiedys opisze 🙂

Też mam takie odczucia po modyfikacjach broni w bunkrze. Od kiedy masz GTA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tata pracuje w sklepie z bronią ja tam strzelałem z muszkietu na czarny proch i prawdziwego AK 47 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.08.2018 o 13:00, Bagietka napisał:

Mój tata pracuje w sklepie z bronią ja tam strzelałem z muszkietu na czarny proch i prawdziwego AK 47 😀

Masz wiecej AK? Robimy wycieczkę na Wiejską? 😄

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Mati napisał:

Masz wiecej AK? Robimy wycieczkę na Wiejską? 😄

Co to za troll w Ciebie wstąpił ostatnio? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.08.2018 o 19:33, TriBal napisał:

Co to za troll w Ciebie wstąpił ostatnio? 😉

Nie postrzelałbyś do polityków? 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lutowałem tylko kilka razy z broni myśliwskiej. Nie wiem jaka bron, jaka amunicja, bo mam w to w sumie wyjebane. Po prostu szef jest myśliwym i czasami jak sie nudzimy to ustawiamy sobie cuś i pyyyyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Prawilny napisał:

Po prostu szef jest myśliwym i czasami jak sie nudzimy to ustawiamy sobie cuś i pyyyyc.

1LhkyB6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, *(Seba)* napisał:

1LhkyB6.jpg

U mnie w okolicy jest tyle myśliwych, że dziki wystrzelili niemalże wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, także szykuj dupsko, bo na coś trzeba polować. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, *(Seba)* napisał:

No, także szykuj dupsko, bo na coś trzeba polować. 😄

Nawet jakby człowiek chciał do lasu z dziewczyną pojechać tak jak nastolatek na dymanko to strach, że szefa spotkam 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.08.2018 o 10:10, Prawilny napisał:

U mnie w okolicy jest tyle myśliwych, że dziki wystrzelili niemalże wszystkie.

Ja bardziej strzelam, że to afrykański pomór świń niż myśliwi wybili te dziki XD

1bba4e371a837311d35031b22d38ec22.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi