Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mati

Propozycje zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
10 godzin temu, Shiawase napisał:

Przepraszam za opóźnienie, ale nie każdy siedzi 24/7 sam jestem człowiekiem.

No i po co takie gadanie? Nie zrobiłeś to nie zrobiłeś. Przecież 100 osób nie cisnęło Ci z tego powodu, ani nie umarła żadna panda.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Polm, czepiasz się :p. Ziomek czuje się odpowiedzialny za serwer i chce być słowny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, TriBal napisał:

Co do demek: 

- wystarczy włączyć hltv ( w cs:go nazywa się to trochę inaczej, zapomniałem bo dawno nie robiłem serwerka ) i będą demka tak jak w 1.6, oczywiście z lagiem ale nie tak dużym jak przy ow,

- co do cheatów, wystarczy zrobić sourcebans i ustawić by przy banie automatycznie robiło ss'y ( tak, da sie tak zrobić z sourcebans ) i admin nawet nie będzie musiał wchodzić na serwer by dać bana ( przecież nie wszyscy siedzą 24/7 przed komputerem ), w razie odwołania byłoby demko do rozpisania z hltv.

Nie kombinujcie jak koń pod górę z tymi zawołaniami admina bo dwa najlepsze rozwiązania i najprostrze właśnie napisałem.

Wiem Tribal, ja nie przeczę, że tak nie jest - ale np kiedyś były serwery tylko NS/S i ktoś wpadł na pomysł połączenia tego i to zrewolucjonizowało wszystko więc tworzenie nowych rozwiązań albo usprawnianie nie jest takie złe 😄
Pomysł przekombinowany wiem, ale wypisanie pomysłu - zaproponowanie czegoś może kogoś zainspiruje. Chociażby Cb żebyś napisał taki post 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
2 godziny temu, haerde napisał:

Oj Polm, czepiasz się :p. Ziomek czuje się odpowiedzialny za serwer i chce być słowny.

Kurczę Oskar, nie czepiam się. Po co od razu atakować użytkowników  ( @pAC  @grzesiekb43 ) takim śmiesznym tłumaczeniem że jest się tylko człowiekiem i nie siedzi się non-stop przy komputerze tylko dlatego że ktoś zwrócił uwagę na niekompetencję admina ( @Mati) lub na to, że coś nie zostało zrobione na czas ( @Shiawase). Tyle ode mnie. 

Trochę więcej luzu Panowie Admini. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jest. Skoro naprawił to naprawił.

Napisałem post, że nie działa, bo H@ serwera napisał dzień wcześniej, że to zrobi, więc myślałem, że skoro się zadeklarował to to zrobił. Nie zrobił -  zapomniał i ja mu o tym przypomniałem 😄

Luz, nie chciałem na nikogo najeżdżać, tylko przypomniałem 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Polm napisał:

Kurczę Oskar, nie czepiam się. Po co od razu atakować użytkowników  ( @pAC  @grzesiekb43 ) takim śmiesznym tłumaczeniem że jest się tylko człowiekiem i nie siedzi się non-stop przy komputerze tylko dlatego że ktoś zwrócił uwagę na niekompetencję admina ( @Mati) lub na to, że coś nie zostało zrobione na czas ( @Shiawase). Tyle ode mnie. 

Trochę więcej luzu Panowie Admini. 

Niekompetencje? Człowiek testował nowe komendy, próbował coś (dopiero dostałem flagi) a tu od razu się rzucają... robicie toksyczną atmosferę, czepiacie się o szczegóły i potem ludzie odchodzą bo mają dosyć typowego polaczkowatego podejścia. Szkoda słów na niektórych...

+ Po co od razu atakować adminów? Trochę więcej luzu 😉

Edytowane przez Mati
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczyściłem. Chcecie się kłócić to przez pw załatwiajcie swoje sprawy a nie jedziecie sobie publicznie w temacie do tego nie przeznaczonym. Następnym razem będzie z przydziałem punktów wedle zasług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gramy do jednej bramki. Wytykanie palcami nigdy nie przynosi nic dobrego. Jeden atakuje, drugi sie broni i powstaje beton. Jesteśmy ziomeczkami, gramy razem w CSa bo się znamy i lubimy, samo to że przez tyle lat dalej tutaj siedzimy mówi dużo. Nie psujmy tego ;-). 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czat adminów i czat adminów do wszystkich (sm_say), mógłby być inny niż koloru białego, bo nikt go nie zauważa.. czytaj fajnie by było gdyby był zielony i sie wyróżniał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wiem, ale czat adminów powinien być innego koloru bo się zlewa z resztą komunikatów, które też są białe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chat nie jest biały tylko koloru odpowiednio dla każdej drużyny, a jak coś to możesz zawsze napisać w prywatnej wiadomości przez konsole lub na steam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, xyz1337 napisał:

Chat nie jest biały tylko koloru odpowiednio dla każdej drużyny, a jak coś to możesz zawsze napisać w prywatnej wiadomości przez konsole lub na steam. 

Używasz sm_say (czat adminów)? Bo ja korzystałem ze 20x i zawsze był biały 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Mati napisał:

Używasz sm_say (czat adminów)? Bo ja korzystałem ze 20x i zawsze był biały 😉

Chodziło mi o zwykły chat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Mati czemu tak bardzo chcesz być widoczny na serwerze? Admin im bardziej jest anonimowy tym bardziej jest skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, Polm napisał:

@Mati czemu tak bardzo chcesz być widoczny na serwerze? Admin im bardziej jest anonimowy tym bardziej jest skuteczny.

To jest czat między adminami... Po co się udzielasz, jak nie wiesz o co chodzi? Chciałbym żeby admini mogli się komunikować między sobą, co jest czasem mało czytelne przy takim a nie innym czacie bo się zlewa z komunikatami z serwera... Nie rozumiesz pojęcia "czat adminów" ?

Edytowane przez Mati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś zostanie naprawiony ten bug co do wybierania drużyny? To strasznie irytuje i często sie zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to jest beka, ogolem to jest tez 4fun to dosyc smieszne i ludzie tez raznieja po takim czyms xD chyba ze pesymistyczni ludzie.

kiedys bedzie naprawione 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywalić jeszcze na czacie jak się pisze [admin]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.07.2018 o 22:21, pAC napisał:

Kiedyś zostanie naprawiony ten bug co do wybierania drużyny? To strasznie irytuje i często sie zdarza.

No tak bo jak raz zginiesz to przecież kdr się popsuje... 

To aż takie straszne nie jest, imo nie zdąża się zbyt często. Dla pewności możesz po zamianie drużyn przez pierwsze 3 rundy kupować samą klawiaturą nie używając myszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, xyz1337 napisał:

No tak bo jak raz zginiesz to przecież kdr się popsuje... 

To aż takie straszne nie jest, imo nie zdąża się zbyt często. Dla pewności możesz po zamianie drużyn przez pierwsze 3 rundy kupować samą klawiaturą nie używając myszy. 

Szukasz spiny? Napisałem coś o kdr? To zachowaj dla siebie te wypociny. Chce zagrać normalnie pistoletowke, a nie zginąć czy być zabitym, bo ktoś z przeciwnej drużyny zrespil sie na moim spawnie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, pAC napisał:

Szukasz spiny? Napisałem coś o kdr? To zachowaj dla siebie te wypociny. Chce zagrać normalnie pistoletowke, a nie zginąć czy być zabitym, bo ktoś z przeciwnej drużyny zrespil sie na moim spawnie... 

No tylko XD napisać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy ktoś z ct żyje i pisze coś "y" to kolorem wygląda jakby pisal tt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenosi do przeciwnej drużyny i zostawia na respie przeciwników ;d trochę komicznie się bije w plecy wybiegających z respa CTków 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.