Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mati

Propozycje zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, proponuje pewne zmiany:

Tak więc:
1: Plugin do kickowania graczy AFK. MM to mm, ale na FFA to irytuje..

2: Plugin z rangami jest okej, ale irytuje strasznie gdy po rundzie Cie awansuje, masz komunikat na cały ekran + dźwięk, że awansowałeś, po czym w nastepnej giniesz  i spadasz do poprzedniej i znowu powtórka. Nie wiem jak to zmienić, ale fajnie by było, żeby jednak brało to pod uwagę więcej różnych czynników.

3: Jakiś round sound fajny z klasykami z CS 1.6

4: No i taka propozycja żeby jednak dodać (skoro to FFA), resztę tych popularnych map jak np Cache, Dust2, Cbble, Overpass. (Na początek chociaż te dwie, albo chociaż Cache).

5: Nie zawsze blokuje BSa B, nie zawsze wiadomo też czy można grać to B czy jednak tylko A, więc fajnie by było gdyby w przypadku jednego siteu dodać stały komunikat gdzieś w rogu, że tylko A. Moim zdaniem spoko usprawnienie.

6: Skiny do broni i noże mogłyby z automatu być przydzielane i jeśli nie ustawisz tego konkretnego żeby się losowo zmieniały. (Taki smaczek, sam bym chciał pograć z różnymi skinami a nie do końca mi się chcę wchodzić w menu i ciągle zmieniać).

Edytowane przez Mati
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Zobaczę nad tym i się zastanowię czy wgrywać ten plugin (Obecny plugin pokazuje gdzie jest gracz, po 30 sekundach w bezruchu i zabiera mu hp do 25).

2. Dzieje się to dlatego, że dopiero wbiłeś nową rangę dajmy na to, że masz 98 punktów (od 100 jest nowa ranga) zabijasz osobę dostajesz 2 punkty, masz ich juz 100, i w następnej giniesz i zabiera ci 2 punkty czyli masz 98 = spadasz z rangi.

3. RoundSond'y na serwerze były, lecz @haerde powiedział, że nigdy tego na grajkowni nie było więc usunąłem.

4. Only Mirage = Only Mirage 😉

5. Tak wiem o tym błędzie, zostanie on naprawiony dzisiaj w godzinach wieczornych 😉

6. Niestety tego nie można tak zrobić, ale za to jest opcja "losowy wybór" (wybiera losowego skina do danej broni którą masz ustawioną).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o round sound to był. @Moonshinepotwierdzi.

Edytowane przez Mati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam 

jeśli awansujesz to mozna wgrać legendarny juz dzwięk "awansowałeś, tygrysie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Bardzo byłbym za usuwaniem z serwera wszystkich komunikatów/dźwięków które mogłyby ludzi rozpraszać. To jest CS, dajmy ludziom skillować w skupieniu :D.

3. Potwierdzam, prosiłem o usunięcie RSów i zależałoby mi aby to utrzymać. Uważam, że takie RSy przeszkadzają ludziom w swobodnej komunikacji głosowej między sobą, bo jednak trzeba przestać na chwilę mówić, poczekać aż kolejny raz przeleci ten sam fragment oklepanej piosenki, passe :P.

6. Jeśli ten feature ma potencjał to można to komuś zlecić do napisania za $. Raczej majątek taki plugin kosztować nie będzie : P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, haerde napisał:

2. Bardzo byłbym za usuwaniem z serwera wszystkich komunikatów/dźwięków które mogłyby ludzi rozpraszać. To jest CS, dajmy ludziom skillować w skupieniu :D.

3. Potwierdzam, prosiłem o usunięcie RSów i zależałoby mi aby to utrzymać. Uważam, że takie RSy przeszkadzają ludziom w swobodnej komunikacji głosowej między sobą, bo jednak trzeba przestać na chwilę mówić, poczekać aż kolejny raz przeleci ten sam fragment oklepanej piosenki, passe :P.

6. Jeśli ten feature ma potencjał to można to komuś zlecić do napisania za $. Raczej majątek taki plugin kosztować nie będzie : P.

no ja tam uważam, że to tworzyło klimat taki unikalny w erze 1.6,  nikomu to nie przeszkadzało ;d no ale jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

przeciez jest komenda /roundsound czy jakos tak, komu by przeszkadzała to by sobie offnął, tak samo jak z standardową muzyką csa po wygranej rundzie

Ale zdania Gomeza sie nie kwestionuje, bo mozna trafić do lochów. 

Edytowane przez Moonshine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem trochę na serwerze i moje wnioski są takie:

1. MAPA - rozumiem, że to jest tylko mirage, ale ileż można? Fajnie jest zagrać coś innego i wpadałbym częściej jeśli mapy byłby zróżnicowane. Zrobić jaką ankiete czy cos.

2. PTB - ten plugin wymaga poprawek, działa ale myślę, że można go usprawnić. Rozejrzyj się za inną wersją lub ewentualnie podeślij mi na pw, to powiem Ci którą można wgrać ewentualnie zmienię coś kodzie.

3. Roundsound - absolutnie nie, jest dobrze tak jak jest i świetnie mi się gra bez muzyki. Wystarczą dobrzy gracze i można świetnie się usmiać i spedzić miło czas bez muzyki.

4. Admini - Pewien admin trochę za często bawi się komendami (Tak ty!) myślę, że powinieneś to ograniczyć. Druga kwestia to admin powinien być raczej anonimowy, a nie mieć wstawkę [Admin] wtedy nie płoszysz cheatera, którego można wyeliminować.

Myślę, że to wszystko na obecną chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, pAC napisał:

Pograłem trochę na serwerze i moje wnioski są takie:

1. MAPA - rozumiem, że to jest tylko mirage, ale ileż można? Fajnie jest zagrać coś innego i wpadałbym częściej jeśli mapy byłby zróżnicowane. Zrobić jaką ankiete czy cos.

2. PTB - ten plugin wymaga poprawek, działa ale myślę, że można go usprawnić. Rozejrzyj się za inną wersją lub ewentualnie podeślij mi na pw, to powiem Ci którą można wgrać ewentualnie zmienię coś kodzie.

3. Roundsound - absolutnie nie, jest dobrze tak jak jest i świetnie mi się gra bez muzyki. Wystarczą dobrzy gracze i można świetnie się usmiać i spedzić miło czas bez muzyki.

4. Admini - Pewien admin trochę za często bawi się komendami (Tak ty!) myślę, że powinieneś to ograniczyć. Druga kwestia to admin powinien być raczej anonimowy, a nie mieć wstawkę [Admin] wtedy nie płoszysz cheatera, którego można wyeliminować.

Myślę, że to wszystko na obecną chwilę.

paC nie rozśmieszaj mnie, zmutowałem 2 typów i próbowałem zrobić ankietę (może ze 3 razy max), bo mi niestety nie wychodziła, to musiałeś już napisać posta i akurat się spłakać o to ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Potrzeba dosyć dużo punktów, żeby awansować do następnej rangi, jedynie na tych niższych próg jest mniejszy. Ten komunikat jest na chwilę, a żeby był dźwięk to nie słyszałem, chyba że mam coś zbugowanego lub skupiam się bardzo na grze. 😛

6. Możesz wybrać opcje losowo to poszczególnych broni, i co rundę masz inny skin, chociaż można by było dodać opcję, że dla nowych graczy jest stały zestaw skinów, który będzie można zmienić w razie czego.

2 godziny temu, pAC napisał:

Nie było wtedy chyba sporo osób (możliwe, że źle pamiętam!), a chciał przetestować. Lepiej jak teraz sprawdzi te komendy, niż później jak będzie musiał coś naprawdę zrobić. Mogłoby się wtedy okazać, że popełni błąd. 😕 

O tej anonimowości często wspominasz, jednak imo cheater nie będzie ciągle patrzył na tabelę czy jest admin. Jeśli ktoś zawoła admina, a ten wejdzie do spectatorów przed rozpoczęciem rundy - nie pokaże się wstawka [Admin].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mati napisał:

paC nie rozśmieszaj mnie, zmutowałem 2 typów i próbowałem zrobić ankietę (może ze 3 razy max), bo mi niestety nie wychodziła, to musiałeś już napisać posta i akurat się spłakać o to ;d

Napisałem, żeby to ograniczyć, a "spłakałem się" jak to Ty nazwałeś. W jakim celu były robione te ankiety... nie miały żadnego celu, ale widzę że juz Ci to ruszyło ego. 

14 minut temu, xyz1337 napisał:

2. Potrzeba dosyć dużo punktów, żeby awansować do następnej rangi, jedynie na tych niższych próg jest mniejszy. Ten komunikat jest na chwilę, a żeby był dźwięk to nie słyszałem, chyba że mam coś zbugowanego lub skupiam się bardzo na grze. 😛

6. Możesz wybrać opcje losowo to poszczególnych broni, i co rundę masz inny skin, chociaż można by było dodać opcję, że dla nowych graczy jest stały zestaw skinów, który będzie można zmienić w razie czego.

Nie było wtedy chyba sporo osób (możliwe, że źle pamiętam!), a chciał przetestować. Lepiej jak teraz sprawdzi te komendy, niż później jak będzie musiał coś naprawdę zrobić. Mogłoby się wtedy okazać, że popełni błąd. 😕 

O tej anonimowości często wspominasz, jednak imo cheater nie będzie ciągle patrzył na tabelę czy jest admin. Jeśli ktoś zawoła admina, a ten wejdzie do spectatorów przed rozpoczęciem rundy - nie pokaże się wstawka [Admin].

To myślę, że można zrobić jakieś sensowne ankiety. Co do tej anonimowości to ja często o tym wspominam? Pierwszy raz napisałem, jeżeli się mylę to proszę wskaż mi kiedy jeszcze o tym wspominałem skoro było to tak często. 

Te rangi aż tak nie zawadzają więc myślę, że jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

" Napisałem, żeby to ograniczyć, a "spłakałem się" jak to Ty nazwałeś. W jakim celu były robione te ankiety... nie miały żadnego celu, ale widzę że juz Ci to ruszyło ego.  "

Nie, ego tylko po prostu coś próbowałem to już oczywiście musiałeś o tym wspomnieć, nie można przemilczeć tylko w pierwszym lepszym temacie dotyczącym PROPOZYCJI ZMIAN na serwerze, musiałeś wspomnieć o tym, że jakiś admin za dużo razy użył komendy jakiejś tam. Po prostu przykre. Oczywiste, że nie będę robił cały czas ankiet, ale wołali na serwer że hax jest to chciałem zapytać się czy dalej jest hax, nie znałem jeszcze komendy na chat (ten specjalny od admina). I tutaj zaraz padnie odpowiedź, że pytanie czy jest hax jest bez sensu, no jest, ale wypisanie w tabeli, że jest admin jest równie bez sensu.
Rynce opadają.

Edytowane przez Mati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 godzinę temu, pAC napisał:

Co do tej anonimowości to ja często o tym wspominam? Pierwszy raz napisałem, jeżeli się mylę to proszę wskaż mi kiedy jeszcze o tym wspominałem skoro było to tak często.

Tak mi się wydaje, może się myliłem. A co do ankiet to noo można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale temat cheaterów zmusił mnie do refleksji (nie wiem czy to jest wykonalne to co napiszę teraz, ale może haerde się zainspiruje i da to komuś do zrobienia/napisania), ale fajnie gdyby serwer był mniej zależny od administracji, czytaj żeby gracze mogli poprzez głosowanie nagrać demo na konkretnego gracza, potem żeby to demo było zgłoszone do administracji (wysłane zgłoszenie z wszystkimi danymi delikwenta), albo chociaż powiadomienie mail/sms (ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie, żeby dostawać ciągle sms i nie wiem czy to jest opłacalne finansowo) żeby dosyć szybko zareagować na niedozwoloną grę. Zdaję sobie sprawę, że przy dużej ilości adminów zbędne, ale myślę, że tak przyszłościowo to fajny pomysł, żeby to było zautomatyzowane chociaż trochę ;d @haerde @Shiawase co sądzicie? ;d Wiem, że kiedyś było hltv i nagrywało ciągle rozgrywki. Taki luźno rzucony pomysł ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mati, kombinejszyn nie wiadomo po co i na co ;d . To gracze tworzą serwer więc i oni też są współodpowiedzialni za to co się na nim dzieje. Same nagrywane dema hltv wystarczą, rzucić tylko nickiem na forum, rozpiską najważniejszych fragmentów, admini zajmą się obejrzeniem i ewentualną banicją. Tyle macie do roboty robaczki ;p

Edytowane przez ` StiG .!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienia SMS to nie problem, jest np Twillo w fajnym SDK, ale wydaje mi sie, ze to jest fix na mala ilosc adminow, a to grono mam nadzieje, ze szybko sie powiekszy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może by znalazło się coś takiego jak anty rush? Bo jednak to trochę denerwujące jak runda kończy się po 30 sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, `EarQ napisał:

A może by znalazło się coś takiego jak anty rush? Bo jednak to trochę denerwujące jak runda kończy się po 30 sekundach.

Zbędne moim zdaniem. Czasami są rundy, że trzeba wyczekać, a czasami są, że trzeba zraszować np. na eco rampe czy mida albo po terro b.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antyrush to na mapach aim ewentualnie arenkach a nie na normalnej mapie, gdzie jest to stały element gry. Ma być dynamicznie a nie kutaszenie się po całej mapie bez celu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do demek: 

- wystarczy włączyć hltv ( w cs:go nazywa się to trochę inaczej, zapomniałem bo dawno nie robiłem serwerka ) i będą demka tak jak w 1.6, oczywiście z lagiem ale nie tak dużym jak przy ow,

- co do cheatów, wystarczy zrobić sourcebans i ustawić by przy banie automatycznie robiło ss'y ( tak, da sie tak zrobić z sourcebans ) i admin nawet nie będzie musiał wchodzić na serwer by dać bana ( przecież nie wszyscy siedzą 24/7 przed komputerem ), w razie odwołania byłoby demko do rozpisania z hltv.

Nie kombinujcie jak koń pod górę z tymi zawołaniami admina bo dwa najlepsze rozwiązania i najprostrze właśnie napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, to można plantować B, kiedy ct jest więcej niż tt. Wymogiem jest co najmniej 4 anty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, xyz1337 napisał:

Z tego co wiem, to można plantować B, kiedy ct jest więcej niż tt. Wymogiem jest co najmniej 4 anty.

Nie zmienia to faktu, że plugin nadal nie działa, a miał być naprawiony wczorajszej nocy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, grzesiekb43 napisał:

Nie zmienia to faktu, że plugin nadal nie działa, a miał być naprawiony wczorajszej nocy 🙂

Przepraszam za opóźnienie, ale nie każdy siedzi 24/7 sam jestem człowiekiem. Plugin na LimitBS został poprawiony.

@Edit; Tak wiem, nie napisałem, że nie zdążę tego zrobić za co przepraszam.

Edytowane przez Shiawase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi