Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

jonek

Administrator
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana jonek w dniu 23 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają jonek punkty reputacji!

Reputacja

10 Good

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

309 wyświetleń profilu
 1. jonek

  Pogaduszki

  Jest takie stare porzekadło "Traktuj innych tak samo jak ty byś chciał być traktowanym". Więcej pokory w sobie i przed gierką melise pij. Następnym razem również będzie bez ostrzeżenia... To był Twój 14 ban na serwerze.
 2. jonek

  Pogaduszki

  Łżesz, albo nie kojarzysz faktów. Nie wiedziałeś, że oprócz bdw, który jest Twoim kolegą, jest na serwerze jeszcze inny admin. Ty chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy, za co dostałeś tego bana bo z tego co wynika po tym co piszesz, że nie. jak skoro ma bana? Nealz, multikonta też sie banuje. NIE.
 3. jonek

  Ban

  Jak napisałem, ban zostaje do nieokreślonej przyszłości.
 4. jonek

  Ban

  aha... czyli według Ciebie, młody człowieku sugerowanie zupełnie obcej Ci osobie, że jego matka jest zjeba** etc itd... jest w porządku? Kto dał Ci takie prawo żeby oceniać innych ludzi? Co mnie to obchodzi, że Ty masz dzisiaj gorszy dzień. Inne osoby z serwera mówiły Ci to samo, żebyś się zamknął, ale Ty każdemu musiałeś coś od siebie powiedzieć. Wspominałeś, że masz aż 19 lat, a zachowanie poniżej wieku gimnazjalnego. Nie przystoi tak poważnej i "dorosłej" osobie. Nie, nie dostaniesz unbana, NIE dzisiaj.
 5. jonek

  Ban

  Ty już dostawałeś bana kilka razy za to samo. Wyrażałeś podobno skruchę... Inni gracze tak samo zwracali Ci uwagę na to, że za dużo gadasz. Obrażałeś innych, jakieś dziwne zwracania uwagi innym ludziom jakbyś Ty był panem tylko głosu. Nie znasz człowieka z drugiej strony monitora, a wydajesz na jego temat opinię (nie wolno). Jeśli dostałeś wielokrotnie bana to nie sądzisz, że nie potrzeba już zwracać Ci na to uwagi? Co mamy Ci obrożę założyć, albo kaganiec? Na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji, ale dowiaduj się Pan.
 6. jonek

  KuKuTKi

  Następnym razem napisz normalnie te podanie bo gdyby to tylko ode mnie zależało to bym to usunął od razu, nie czytając tego - bo się nie da.
 7. jonek

  No to pogadajmy

  Jak tam dzisiejsze samopoczucie? Wybierasz się gdzieś na ostatki?
 8. "W bliżej nieokreślonej przyszłości, dowiaduj się pan". powinno już nie być banicji.
 9. Mistrz kazał unikać niepotrzebnych walek, na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek. wiaRa, czyni cuda.
 10. Yogi, jak nie rozpiszesz demka, akcja po akcji to ten japoński rzemieślnik ninjitsu zostanie odbanowany, a Ty się przybliżysz do zdjęcia flag i kolorku. Szanowny Gracz o nicku Ninja, w sobie też powinien mieć więcej pokory tak poza tym.
 11. jonek

  Podanie na Admina

  Przyjęty, wyślij mi swoje steam ID na PW 😉
 12. jonek

  Wyniki konkursu!

  Little gocus (USP-S (StatTrak™) | Izolator) - Odebrane Słuchawki zostaną wysłane w tygodniu.
 13. jonek

  Wyniki konkursu!

  Little gocus - Napisz do mnie PW.
 14. jonek

  Podanie na admina

  Jakieś doświadczenie?
×