Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

TriBal

Stara Gwardia
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez TriBal

 1. TriBal

  [WH] .V. / .WariaT

  Serio? Dajesz bana za czitowanie, którego nie jesteś w stanie udowodnić?
 2. TriBal

  HAPPY NEW JORK

  Jaka miłość kwitnie między Wami x]
 3. Wiesz, ja nie mówię by te sloty dodawać a jedynie, że to lepszy pomysł. Ogólnie to pozostawić tak jak jest a jak już dodawać to coś w stylu: co 3 godziny z zaskoczenia wskakuje jakaś mapa od czapy ( to tylko przykład a nie sugestia ) albo wybrany gracz co kilka rund ma 200hp i 300armora na rundę daną. Wiadomo, że wróci szkoła i graczy ubędzie ale serwer ma być taki by gracze sami chcieli wracać i ma być inny od wszystkich.
 4. Vip jak i shop nie powinny się na serwerze pojawić. Ani nie to nie urozmaici rozgrywki, ani nie pomoże, ani też nie wprowadzi niczego innowacyjnego a tylko zbędnie ten plugin będzie sobie coś z zasobów pożerał. Już lepszym pomysłem byłoby zwiększenie slotów o dwa niż to.
 5. TriBal

  GTA V

  Obstawiam, jeśli dobrze zrozumiałem, że to kobieta, to raczej Twoja postać to jest podróba. Poza tym jeśli to babeczka to pierwsza jaka się do Ciebie odezwała więc skorzystaj z okazji i pokaż mistrza podrywu x]
 6. O kuwa! Nie wierzę! Mogę wygrać skina! To się już rozpędzam i zakasuje rękawy i kuwa walczę o jakiegoś śmiesznego skina :)
 7. TriBal

  Ring of Elysium

  Battle Royale czyli kolejny crap polegający na tym samym liczący na wybicie się na spadającej popularności tego trybu... ale pamiętajcie że za darmo x]
 8. TriBal

  Ban za nic

  Aż się ciśnie na usta by zjebać jak szmaciarz konia.... Temat wałkowany wiele razy. Nie masz pewności to nagrywaj demko i rób ss'y. Każdy popełnia błędy ale jak masz podejrzenie haxów to nie dajesz bana na 10min tylko perm i w odwołaniu przedstawiasz dowody. Proste.
 9. Ło paaanie, nie te czasy i nie te lata ?
 10. TriBal

  Ban perm

  1. Za co on w końcu dostał bana? 2. Kto kogo obrażał? 3. Dlaczego ten co obrażał bana nie dostał?
 11. Dobry jajcarz. Złóż podanie do stund up'u na comedy central. Temat zamykam.
 12. O panie, no to teraz toś dowalił do kociołka. Za karę musisz przetrwać, otoczony hordą zombie i głodnych kóz
 13. O maryjo, co oni narobili ? Sieczka, młocka i rozpierducha
 14. TriBal

  GTA V

  No i po co od razu taka agresja? Normalnie jak ten gościu na obrazku.... ? Sam popatrz, czyż ten gościu nie wygląda jak nieujawniony członek zespołu Village People, który jest właśnie pacyfikowany za wykrzykiwanie haseł typu: hetero jest złem?
 15. TriBal

  GTA V

  On raczej wygląda jakby brał udział w paradzie równości i go właśnie pacyfikują za krzyczenie że hetero to zło x]
 16. TriBal

  Ponowne Podanie vKrecik

  Dobra, to jak już jonek popiera to znak, że coś jest na rzeczy :D Osobiście dałbym mu szansę. Ostateczna decyzja należy do Shiawase.
 17. Bagieta, n kurde, czy Ciebie się sufit na głowę nie spadł? Czy jak Twój sąsiad dostanie mandat to Ty go płacisz? Dowody.
 18. TriBal

  Skarga na Bagiete

  Demko do rozpisania albo sprawy nie było. Co Wy dzieci jesteście by takie dowody jak: nick, napisanie czegoś na czacie w grze, uznawać za dowody? Demko proszę, inaczej ub i temat zostanie zamknięty.
 19. Bierzesz kabelek hdmi-hdmi lub hdmi-display port, podłączasz do 60" tv na ścianie i oglądasz ?
 20. Przecież pornole online więc ten co sobie wybrała jej styknie ?
 21. Też uważam, że buda byłaby lepsza ale widać chce aio bo może nie ma monitora albo coś takiego.
 22. Ten komputer to lipa straszna w chuj. Lepiej znajdź coś innego bo to to jest porażka. Lepiej dołóż do tego https://www.very.co.uk/lenovo-ideacentre-aio-520-intel-core-i5-8gb-ram-1tb-hard-drive-24in-all-in-one-desktop-pc/1600289784.prd
 23. TriBal

  Skandal

  To dobrze że bagiete a nie pieroga bo wtedy to byłoby trochę zastanawiające ?
 24. TriBal

  GTA V

  A kupił tylko nie gra w to gta a to ktoś się pode mnie podszywa! Pewnie to Ty się podszywasz Moon i chcesz bym pobrał i zaczął w to grać by namierzyć tego typa i go rozwalić :P
×