Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

WariaciK20

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. WariaciK20

  [WH] .V. / .WariaT

  Po co wysyłasz mi jakieś ss jakiegoś innego gracza ? Tu chyba jest odwołanie do mojego bana, a nie kogoś więc jeżeli chcesz coś udowodnić pokaż mi to demko jeżeli nie proszę o unbana.
 2. WariaciK20

  [WH] .V. / .WariaT

  To czekam na te dwie akcje o których mówisz
 3. WariaciK20

  [WH] .V. / .WariaT

  Również czekam na demko 😉 Co ma znaczenie moje główne konto do dowolnej rozgrywki na platformie przepraszam bardzo ?
 4. WariaciK20

  [WH] .V. / .WariaT

  Jeżeli nie ty banowałeś to czemu ze mną to konsultujesz, a jeżeli twierdzisz lub twierdzicie że byłem wcelowany i wiedziałem gdzie są przeciwnicy poproszę o wycinki z demka. Jak wiemy bez dowodów nie można kogoś oskarżać, więc jeżeli dowodów nie będzie proszę o odbanowanie mnie na serwerze.
 5. WariaciK20

  [WH] .V. / .WariaT

  Rozumiem, że po jednej akcji mojej którą właśnie ci przedstawiłem wnioskujesz że posiadam wh ? To nie jesteś dobrym kandydatem na takie stanowisko. W świecie Cs jestem od wielu wielu lat i sam prowadziłem wiele serwerów, i bez dokładnego powodu nie banowałem innych. To nie mój problem, że gra na serwerze wygląda inaczej niż na demku. Obejrzyj sobie i sprawdź, że zostało podane info gdzie on jest to z miejscówki ( schodów ) poleciałem na okno i się wcelowałem. Chyba logiczne to jest dla wielu graczy.
 6. Dnia 08.01.2019r o godzinie 16:45 coś takiego, zostałem zbanowany na waszym serwerze 3 maps powód Wh. Mapa która trwała była to mirage, ostatni zawodnik został po stronie CT napisali bezpośrednio na czacie, że znajduje się w Underze zabijając go od razu otrzymałem bana. Jakieś wyjaśnienie przez admina mogę prosić ? Jeżeli jesteś adminem to wykonuj tą prace rzetelnie i dobrze, a nie banując pierwsze lepsze osoby.
×