Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Moonshine

Stara Gwardia
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Moonshine w dniu 13 Styczeń

Użytkownicy przyznają Moonshine punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutral

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Moonshine

  Wyniki konkursu!

  Czy tylko moim zdaniem krecik wyszedł najlepiej na tym konkursie? ;d no, moze nagroda za 1 miejsce jest jedynie lepsza.
 2. Ja tylko w pawn, source to tak średnio Ale to jest event, nie trwałby wiecznie, poza tym te udogodnienia nie są jakieś wygórowane. A myślę, że gracze by sie ucieszyli z takiego wydarzenia.
 3. mogliscie zrobić swiąteczny event, który był kiedyś na diablo czy 4fun. Z zabitego gracza wypada prezent, który trzeba podnieść kucając na nim. W środku jest kasa, darmowe m4/a1 w next rundzie, darmowa awp w next rundzie, +20 hp w obecnej lub następnej rundzie, atrapa. No ale kto umiałby to zrobic ;d
 4. Moonshine

  Gothic 2

  Grałem zarówno w Gothic 2 jak i noc kruka. Uważam, że noc kruka znacznie ułatwił gre. W końcu możemy dostać się do straży miejskiej czy klasztoru w łatwiejszy sposób. Głównie mam tu na myśli klasztor: wystarczy znaleźć posążek innosa zamiast przyprowadzić owce z farmy onara wraz z daniną 1000 złota, co w początkowym okresie gry było wyzwaniem. Na plus można zaliczyć powrót postaci, które wystąpiły w G1. W ten sposób wiemy co stało się z krukiem, fortuno, snafem a przede wszystkim thorusem i magami wody. Co do samej rozgrywki, ponownie mamy do czynienia z interesującą fabułą. Świat jest o wiele większy niż w g1, i to bez dodatku który oddaje nam do dyspozycji nową lokację tj. Jarkendar. Usprawnieniu uległa szata graficzna, nastąpiła również zmiana w mechanizmie walki mieczem. Dla mnie najbardziej podobał się klasztor co wynika z mego upodobania do magii. Był to zupełnie oddzielny budynek, zaznaczony wyraźnie na mapie. Droga prowadząca do klasztoru, klimatyczna muzyka, Najwyższa Rada, próba ognia och.. Do tego wyraźny szacunek ludzi do magów ognia. To wszystko sprawiało, że granie magiem dawało mi większą satysfakcję niż w g1. Do gothica 2, tak jak i do g1, wrócę na pewno. Myślę, że obecnie każdy gracz gothica czeka na polskie modyfikacje, tj. Dzieje Khorinis i Kroniki Myrtany. To będą jedyne modyfikacje, w które mam zamiar grać.
 5. Znowu razem ❤️ Z chęcią zagram
 6. Moonshine

  Gothic 1

  Gothic to jedna z najlepszych gier w jakie było dane mi grać. Na ten moment najlepsza fabuła w historii gier, do tego świetny dubbing polski sprawia, że w gothica możesz grać bez przerwy. Doskonale pamiętam te uczucie, gdy po raz pierwszy wchodzisz do starego obozu i słyszysz te wszystkie rozmowy kopaczy i cieni, i szukasz Diego, który mówi Ci co trzeba zrobić by zostać jednym z ludzi Gomeza. Tak samo pamiętam to uczucie, gdy po raz pierwszy stajesz przed obliczem Gomeza, uważanego wtedy za "Boga", kogoś nadzwyczajnego. To był zaszczyt wejść do jego komnaty, a potem jaka satysfakcja z dołączenia do obozu jako cień.. Ostatecznie skończyłem jako mag, jak w każdej grze w którym dostępna jest magia. Gothic przyciąga również właśnie przez możliwość dołączenia do jakiejś frakcji, z możliwością awansowania w miarę postępu fabuły. Moim zdaniem walka nie była aż taka trudna, jeśli już to na początku. Trzeba opanować mechanizm i potem się tego trzymać. Oczywiście w porównaniu z wiedzminem to tak, walka w gothicu jest trudna, o wiedzminie nawet nie będę sie wypowiadał bo tam zginąć to chyba tylko kompletny idiota potrafi. Co tu więcej powiedzieć, zupełnie nie przeszkadza mi grafika, która dziś może się nie podobać. Prawdę mówiąc, wolę grać na takiej grafice, bez żadnych istotnych usprawnień czy dodatków stworzonych przez graczy, bo pierwowzór przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Muzyka również jest wspaniała, choć lepsza występuje w gothic 3. Mimo wszystko wciąż w głowie mam muzykę ze starego obozu, czy podczas wędrówki w Kolonii.. Podsumowując, gothic fabularnie miażdży inne produkcje (głównie mam tu na myśli wiedzmina, który często jest obiektem porównań), do tego klimat górniczej doliny potęgowany dobrą muzyką i polskimi dialogami sprawia, że jest to produkcja, do której na pewno za jakiś czas powrócę i będę się przy tym świetnie bawił, niemal tak samo, jak za pierwszym odpaleniem tej gry kilkanaście lat temu.
 7. Moonshine

  GTA V

  Zależy kto pierwszy stworzył postać, zresztą nie sądze by miał dokładnie tą samą twarz
 8. Moonshine

  GTA V

  Ty podróbo ;d
 9. Moonshine

  GTA V

  zerżnąłbym siebie
 10. Moonshine

  Witam

  to nie przyjade bo boje sie pająkow
 11. Moonshine

  Witam

  O takim przywitaniu mowie
 12. Moonshine

  Witam

  WITAMY W KOLONII Na jakim osiedlu mieskasz to przyjade i przywitam Cie odpowiednio ;d
 13. Moonshine

  Cześć

  Z wyjątkiem dusta
 14. Moonshine

  Ring of Elysium

  CHYBA ZAPOMNIAŁEŚ WSPOMNIEĆ ZE JEST ZA DARMO A TO BARDZO WAŻNA INFORMACJA
 15. Moonshine

  Podanie na admina?

  Tak, już widze jak ktokolwiek sprzeciwia sie woli Gomeza
×