Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Jestem na tak! Zawsze przyda nam się dodatkowa osoba do administarcji CS:GO! A jeśli chodzi o Source Moda to bardzo łatwo jest się go nauczyć! ?
 2. 1 punkt
  Nim złożysz podanie przeczytaj ten temat. Admin obowiązuje na wszystkich naszych serwerach oraz nie wymaga opłaty składki. Zastosuj również niniejszy wzór do nazwy tematu z Twoją aplikacją na administratora serwera.[3MAPS/DEATHRUN] Twój nick to raz Nick obowiazkowo, bo kilka ostatnich podań ludzie nie podają nickow na których graja. Adminow nigdy za wiele, zresztą ludzie przychodzą i odchodzą więc dodatkowa para rak do pracy nigdy nie zaszkodzi.
 3. 1 punkt
  Ja znam kelera z serwera, jest spoko ziomkiem ale szczerze to nie wiem czy potrzebny nam jest kolejny admin?
 4. 1 punkt
  Będzie mu zależało to złoży drugi raz, trochę to nie fair w stosunku do innych podań, ktore zostały odrzucone bo mniej grali. Bądźmy obiektywni ja swoich ziomkow nie przepuszczam, bo ich znam. Zresztą kadra nie jest super mala wiec nie potrzeba nam adminow na gwałt.
 5. 1 punkt
  Gralem z nim chwile i bardzo fajny ziomeczek, a do tego przy podaniu bardzo sie napracowal. Moze dajmy mu szanse pAC na drodze wyjatku? ?
 6. 1 punkt
  Masz 7h na serwerze myślę, ze to jeszcze za wcześnie posiedz z nami dłużej i wtedy spróbuj ponownie.
 7. 1 punkt
  Widziałem cię na serwerze może z dwa razy. Wiem jeszcze, że dostałeś bana za aimbota, Admin który cheatuje ? Śmieszne żarty. Podanie do zamknięcia
 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

  Zapisz się
×