Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Veru

Stara Gwardia
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Veru

 1. Veru

  Bugtracker nowego skina

  - TriBal wciąż widnieje jako admin... :< A tak serio, wciąż są ZA DUŻE odstępy między linijkami w edytorze tekstu. TO BOLI.
 2. Veru

  Gry podobne do XCOM

  Xenonauts, Jagged Alliance?
 3. Veru

  [Podanie] pAC

  Jakiś podejrzany typ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie sądziłem, że taki @pAC musi pisać podanie na forum ? Zdziwił mnie też twój wiek, myślałem że jesteś dużo starszy
 4. Czyli uważasz nas za starych
 5. Veru

  B)

  Cóż za objawienie ?
 6. Veru

  Reaktywacja Grajkowni

  Sorry ale ani nie mogłem nic dopisać po @, ani nie mogę tego zrobić w edycji. Jak widać, ktoś jednak mówił że najlepiej byłoby mieć jeden ? Dobrze wiesz, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie potrafił i będzie na to chętny, a sam serwis z taką nazwą będzie łatwiej przyciągał różnych graczy jak "cs-cośtam".
 7. Veru

  Reaktywacja Grajkowni

  @TriBalco jak co ale myślałem że to ty będziesz najlepiej wiedział że jak się czegoś nie umie, a się chce, to metodą prób i błędów można do tego dojść ? Oczywiście, nie chodzi o to żeby od razu stawiać 10 serwerów które będą wiały pustkami, ale razem z czasem, gdy jest taka możliwość, rozwijać sieć. Jeśli widzisz że jeden serwer jest zapełniony przez 80% czasu, dlaczego nie spróbować stworzyć drugiego?
 8. Veru

  Reaktywacja Grajkowni

  No właśnie, sama nazwa nawiązuje do gier ogółem, nie tylko do CSa, a to jest potencjał który aż się prosi żeby to wykorzystać. Ja wiem, ciężko jest mieć to wszystko na głowie ale jestem pewien że znajdziesz osoby które zajmą się konkretnymi rzeczami i wszystko będzie szlo pięknie ?
 9. Veru

  Reaktywacja Grajkowni

  @haerde , nie mówię koniecznie o serwerach a o kategoriach na forum ? To jest coś, co też może przyciągać tłumy.
 10. Veru

  Reaktywacja Grajkowni

  Siema wszystkim starym i nowym! Kilka spraw, więc do rzeczy: 1. Czy wróci stara, klasyczna kolorystyka forum? 2. Nie wiem, czy serwery 1.6 nie będą wystarczająco oblegane żeby wygenerować jakiś większy ruch na tym forum. 3. Czy forum będzie tylko i wyłącznie o CSie, czy może coś innego? Jest przecież cała masa innych popularnych i grywanych gier. 4. Czysta karta jest po prostu następstwem wyczyszczenia forum. Jeśli ktoś dostał bana za oszustwa, jaki jest problem zbanować go drugi raz jeśli będziesz miał pewność że banujesz akurat tą konkretną osobę? 5. Błagam, zróbcie coś z tym edytorem tekstu bo takie odstępy między wierszami aż bolą mnie w oczy...
×