Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

EighT

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez EighT

 1. EighT

  GTA V

  Dobra przyznam się, że siedzę tu 5 minut i nie wiem co napisać :P Witam Was w temacie gierki GTA V, ostatnio na serwerze próbujemy założyć grupkę ludzi, która grała by w tą gierkę <3 Dość czekania na randomów! Dość wchodzenia na puste serwery! Dość grania samemu! Zakładamy wspólną grupkę grającą w GTA V <3 Zobaczymy czy na forum to się przyjmie ;3 Poniżej zainteresowani niech podadzą swoje nicki Rockstar Games lub link do profilu steam gdzie będzie można się dogadać <3
 2. EighT

  Podanie na admina <3

  Gdy gram od 3 dni aktywniej na serwerze, to już wczoraj wyrwałeś ode mnie 2 mute'y. Póki co jestem na nie, za szybko się podpalasz i używasz typowo nazwijmy to "gimbusiarskich" odzywek oraz zaczepek.
 3. EighT

  Skarga na Bagiete

  Beke robić i wbiłyby dwie osoby razem tzn. Łatwo i bhop w tym samym momencie?
 4. EighT

  Skarga na Bagiete

  At least u góry sam się przyznał
 5. EighT

  Skarga na Bagiete

  Pytałem się na chacie "Top3ka" kim jest i potwierdził, że jest Bhop'em. Więc o co come on?
 6. EighT

  Ponowne Podanie vKrecik

  + Aktywność - Sranie mi o wypowiedź -,- (Następnym razem dostaniesz w łeb za takie coś) - Jakby powiedzmy z głosu bo nie będą Cię za bardzo brać jako 'dorosłego' gracza Pomimo wszystko jestem na tak bo taka aktywność jest tym co nam trzeba
 7. EighT

  Skarga na Bagiete

  To mówisz Top3k, że nie jesteś bhop tak?
 8. Szczerze mówiąc to i tak nie wiem o co się spinać, pewnie dostanie ostrzeżenie jeśli to prawda i tyle, błędy się zdarzają. O ile to błąd.
 9. EighT

  hax wh

  Jak Milton był na serwerze i patrzyłem jak gra to wszyscy płakali, a grał czysto :|
 10. EighT

  Podaneczko

  Wiem, że zwrotów grzecznościowych się nie stosuje w takich typu wypowiedziach ale tak już mam i je używam ? Szacuneczek okazuje ;D Zauważ, że używam je tylko jak wypowiadam się o kimś, bądź do kogoś.
 11. EighT

  Podaneczko

  Loli Ty i tak głupi jesteś i będziesz Chamie Ty XDDDD Młody to Ty i tak będziesz mentalnie bo cały czas będziesz darł ryja z angielskim akcentem XD A co do podania, serio jesteś DZBAN XDDD Jezu jaki fail, w sumie przeciwwskazań nie ma. Powoli sam bym już kończył rekrutacje na serwer bo trochę nas jest, ale to nie moja akurat część. Jestem więc na tak ?
 12. EighT

  Podaneczko

  Mogę link? XDD
 13. EighT

  Podaneczko

  Jedynym w sumie moim zastrzeżeniem jest to, że z tego co wiem to na innym koncie miałeś VAC. Popraw mnie jeśli jestem w błędzie, jak możesz to powiedz za co.
 14. Btw wiesz @m5yogi Kuba Kube zawsze wesprze :D, a wczoraj jeszcze @pAC widziałeś wzór ?-?
 15. Tak naprawdę patrząc na wszystko to jesteś spoko gościem ale brak tego wzoru, o który każdy się będzie czepiał. Szczerze mówiąc? Sam nie mogę znaleźć teraz tego wzoru, nie wiem czy to ja mam jakąś ślepotę ale no ni luja nie widzę tego wzoru. Widzę tylko temat Shiawase "Nim napiszesz podanie na admina". Ale no co do osóbki, jestem na tak, zdaje się spoko gościem, który czerpie fun z gierki. Ode mnie +
 16. EighT

  GTA V

  Pewka ?
 17. EighT

  Cześć dziewczyny

  Cześć cześć :D
 18. EighT

  Podanie na Admina

  Nie jestem pewien, ale czy to nie Ty mówiłeś, że masz za przeproszeniem "wyjebane" na bycie adminem?
 19. EighT

  ban/skarga

  Tak naprawdę jak to mówił Haerde - Decyzja należy do nas - Adminów. Jeśli jesteście pewni to Shia powinien Was posłuchać, jeśli nie jesteście to dajcie mu grać, a skoro ma haxy to i tak wpadnie.
 20. EighT

  GTA V

  Mośki, myślę, a może zróbmy sobie ekipe i pójdziemy na ostatnio bardzo popularne serwery Role Play? Sam mam dostęp do dwóch serwerów z WL ale samemu to nie to samo ? Podam serwery na priv czy coś ^^
 21. EighT

  I like Negev <3

  Nawet jakby było napisane to wątpie, żeby tyczyło się to tej sprawy. Za używanie innych broni niż przeważnie nie ma żadnej kary i nie będzie jak sądze.
 22. EighT

  I like Negev <3

  Jak to powiedział Haerde, nie chcemy tworzyć czegoś w myśl taryfikatora banów - Admin wybiera mniej więcej sam jaka moc przewinienia zaszła. No ale @DawajBongo odwaliłeś nieźle Stary :/
 23. EighT

  Podanie na admina

  Można to nazwać jak się chce, lecz OSTATECZNA ocena należy do Shia, o to mi chodziło. Dalej jeśli chcemy coś pisać to priv, bądź co innego :P
 24. EighT

  Podanie na admina

  Nie mi oceniać, ponieważ ja tylko nakierowuje Shia pod kątem mojego doświadczenia na temat danej osoby. To on ocenia czy dana osoba się nadaje pod kątem zeznań administratorów.
 25. EighT

  Lazka

  Chłopie po co Ty chciałeś, żebym ocenił Twoje podanie jak tu nic mówić nie trzeba, chociaż po tym VAC shot'ie co mi dzisiaj pokazałeś na B to mam wątpliwości ;D Nie no, gut gut.
×